Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha apám meghal, kit kell...

Ha apám meghal, kit kell hívnom? 19/l

Figyelt kérdés

Nem temetni szeretném, csak... hát most olyan pocsék állapotban van, hogy az utóbbi néhány reggelem úgy telt, felkészülten mentem ki, fülelve minden neszre. Gyanítom, hogy korona lehet, de nem biztos, lehet sima vírus. Tenni nem tudok mit, csak várni, hogy vagy jobban lesz vagy nem.


Ha tényleg megtörténne, kit kell hívnom? Apám néhány éve, amikor a nevelőapja testét kellett elvinni, két órájába telt, mire sikerült, mert mindig egyik helyről a másikra irányították, majd oda-vissza. Hivatalosan hogyan működik ez?


2020. aug. 14. 12:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi, hogy kérdésre nem válaszolok. De ti felétek nem szokás a betegeknek orvoshoz menni?
2020. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire beteg hogy lehet hogy korona, miért nem fordultok orvoshoz, ahogy azt kell ilyen esetben?


Egyébként szerintem ha a 112-őt felhívod, ők tudni fogják, kit küldjenek. Ez egy összevont segélyhívó, a diszpécser szortírozza a hívásokat és azt küldi aki kell az adott szituba.

2020. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Felénk szokás orvoshoz menni, de a háziorvos szabadságon van, már megint, a helyettese egy gyökér, nem hajlandó felhívni se elmenni hozzá (bár nem is tudna). Koronatesztet nem csináltat, mert drága, nincs pénz rá + időpontra kellene menni. Ja és nem mellékesen, ha én lennék az ő helyében, biztos elvinne vagy hívna orvost, de saját esetében nagy hü*ye, úgy gondolja, hogy csak egy sima vírus + balszerencse + idő kérdése.
2020. aug. 14. 13:02
 4/30 Metionin ***** válasza:
100%
Elég a 112-t. Megkérdezik a körülményeket és küldenek mindenkit akit kell. Amúgy ha tüdőgyulladása van apádnak, az instant kórház, akár korona akár nem. Szerintem hívd ki hozzá az orvost.
2020. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Én már ezerszer elmondtam neki, hogy lehet korona, már a fájó könyökén jön ki, de akkor se csinál semmit ezzel. Meg olvasta, hogyha koronás is, akkor is pihenés kérdése. Az ő érdekében és helyében nem tehetek semmit, amit ő nem akar. Szeret engem, de az isten se kímélne meg a haragjától, ha mentőt vagy mást hívnék ki hozzá.
2020. aug. 14. 13:04
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Azonnal hívj mentőt hozzá. Azonnal.
2020. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
a körzeti orvost kell hívni, rendelési idön kivül az ügyeletes orvost. ő megállapítja a halál beálltát, és a többi teendőt is tudja.
2020. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne tudnál mit tenni, ha apád ennyire rosszul van a mentőket kell hívni, vagy az orvosi ügyeletet!
2020. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Metionin ***** válasza:
95%
Ja most látom hogy írtál. Hát akkoris kellene valami, oké hogy gyökér az orvos de mégiscsak orvos. A tesztet meg kötelezően ingyen megcsinálják ha valaki kórházba kerül. Jó lenne azért tudni, hogy virális, bakteriális vagy milyen betegsége van mielőtt felmászik a cucc a tüdejére és mentőzhet a kórházba.
2020. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%
Apádnak mond meg, ha szeret téged, akkor kezeltesse magát, túl fiatal vagy ezt végig aszisztálni. Nincs rokon, nagyszülő, barát, akit fel tudnál hívni, hogy beszéljen vele?
2020. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!