Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha apám meghal, kit kell...

Ha apám meghal, kit kell hívnom? 19/l

Figyelt kérdés

Nem temetni szeretném, csak... hát most olyan pocsék állapotban van, hogy az utóbbi néhány reggelem úgy telt, felkészülten mentem ki, fülelve minden neszre. Gyanítom, hogy korona lehet, de nem biztos, lehet sima vírus. Tenni nem tudok mit, csak várni, hogy vagy jobban lesz vagy nem.


Ha tényleg megtörténne, kit kell hívnom? Apám néhány éve, amikor a nevelőapja testét kellett elvinni, két órájába telt, mire sikerült, mert mindig egyik helyről a másikra irányították, majd oda-vissza. Hivatalosan hogyan működik ez?


2020. aug. 14. 12:52
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%
És a saját lelkiismeretedtől megkímélne az isten ha meghalna és azzal a tudattal kéne tovább élned hogy ha mentőt hívtál volna, megmenthetted volna az életét, de nem tettél semmit?
2020. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Járni tud, "csak" mindenhogy fáj (ez valami idegi akármi lehet, ami az egész testén végig megy, de ez már tart egy ideje), ehhez jött hozzá a láz és a hányás.


Nem tehetem. Kérleltem, győzködtem, könyörögtem, érveket hoztam fel, de nem. Én tudom, hogy kellene neki most azonnal, de el is törné a telefont, ha megpróbálnám. Nem tehetem. Azt tervezi, amikor visszajön a háziorvosunk, felhívja. Ez pedig még napok. Az én szavam nem számít, merthogy "19 évesen biztos sok tapasztalatod van", mindenre mondva ezt, amiben nem értünk egyet. Ebben pedig nem értünk egyet, hogy neki azonnal kell, ő várni akar.

2020. aug. 14. 13:11
 13/30 A kérdező kommentje:
A saját lelkiismeretem tudja, hogy apámmal szembe nem mehetek, így ha megtörténne a halála, nem okolnám emiatt saját magamat. Próbálok rá hatni, ötletek adni neki, de ráerőszakolni, amíg képes mozogni és kikelni az ágyból, nem lehet semmit. Senki más sem tudott soha olyat ráerőszakolni, amit nem akart. Hívhatnék én hozzá bárkit, elküldené őket, utána szidna mint a bokrot, vagy be se engedné őket a házba, aztán szidna mint a bokrot.
2020. aug. 14. 13:14
 14/30 anonim ***** válasza:
70%

13 A legrosszabb taktikát választottad ami csak létezik a ti helyzetetekben.


Ismered azt, hogy segítségelmulasztása miatti felelősség? A te esetedre kiválóan illik és ezért meg is ránthatnak, mert igen erősen úgy tűnik, hogy szándékos segytség elmulasztása van nálad.

2020. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, ha elviszik a mentők, nem tud bántani. Ott meggyógyítják, lesz ideje lenyugodni és átgondolni. A végén hálás lesz hogy megmentetted az életét.

Ha netán még a kórházban sem tudnák megmenteni, akkor pedig nem ér utol a haragja, a lelkiismereted viszont tiszta lesz hogy te megtetted érte amot megtehettél.

2020. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Már hívott fel egy nőt, valami fizikoterapeutát, akinek elmondta a tüneteit, arra mondott két gyógyszert, plusz mit ajánl. Hát én elmentem megvenni, teszi amit mondd, de egyelőre nem hívok senkit, hanem majd a háziorvost, mert néhány napja is elment a láza hamar.
2020. aug. 14. 13:22
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez komoly, akkor hívj mentőt, egyértelmű.
2020. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem olyan szintű, hogy feltétlen kell mentő hozzá. Orvoshoz kellene mennie, ezt a hülye is látja apámon kívül, de csak a házidokihoz lesz hajlandó menni, vagy telefonálni, a helyetteséhez soha.
2020. aug. 14. 13:29
 19/30 anonim ***** válasza:
67%
Fent még azt írod hogy kb bármelyik pillanatban meghalhat, utána meg nem is olyan rossz a helyzet... ez a kérdés valami beteg vicc akar lenni?
2020. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
60%

Ráadásul ha koronagyanús, azzal szintén szabálysértést követtek el, ugyanis minden állampolgárnak kötelessége tudatni a szervekkel ha felmerült. Ha mindenki ilyen felelőtlen lenne, ott tartanánk ahol az olaszok meg a spanyolok.

Ugye ha korona akkor te is elkaphatod, ha rajtad nem is jön ki mert fiatal vagy, hordozhatod, és te kijársz bevásárolni, meg gyógyszerért is voltál, simán terjesztheted a környezetedben...

2020. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!