Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha apám meghal, kit kell...

Ha apám meghal, kit kell hívnom? 19/l

Figyelt kérdés

Nem temetni szeretném, csak... hát most olyan pocsék állapotban van, hogy az utóbbi néhány reggelem úgy telt, felkészülten mentem ki, fülelve minden neszre. Gyanítom, hogy korona lehet, de nem biztos, lehet sima vírus. Tenni nem tudok mit, csak várni, hogy vagy jobban lesz vagy nem.


Ha tényleg megtörténne, kit kell hívnom? Apám néhány éve, amikor a nevelőapja testét kellett elvinni, két órájába telt, mire sikerült, mert mindig egyik helyről a másikra irányították, majd oda-vissza. Hivatalosan hogyan működik ez?


2020. aug. 14. 12:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

*Már hívott fel egy nőt, valami fizikoterapeutát,


Szerinted ha téged megrántanak mert vele történik valami, akkor mit fog tenni az illető? mossa kezét-mint Pilátus, te pedig törvény előtt felelsz.Az ilyen nem fog odaállni és verni a mellét, hogy én adtam a hibás tanácsot, tessék engem elővenni érte:D


Azonnal hívd a mentőket ha nem akarsz komolyabb problémát.

2020. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
65%

Kimesz az udvarra, mentőt hívsz.

Nekimegy a mentősöknek azok hívják a rendőröket.


Így kap egy kis nyugtató kezelést is, meg ellátják ha koronás.


TE csak akkor menj a közelébe ha ott vannak a rendőrök.

Na ezzel tehetsz a legjobbat.

2020. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal hívd a mentőket ha nem akarsz komolyabb problémát.

Inkább jöjjenek ki egyszer feleslegesen, mint egyetlen egyszer későn.

2020. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha a házidoki nincs, mentőt nem akarsz, akkor van ügyeleti szám, amit rendelési időn kívül hívhatsz!

Kijön egy orvos és ő majd eldönti, hogy mi legyen a következő lépés.

2020. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
A kérdésemben annyi szerepel, hogy kit kell hívnom, a többit mi oldjuk meg. Aki a kérdésre adott választ, ment a pipa.
2020. aug. 14. 13:37
 26/30 anonim ***** válasza:
80%

Tehát mondhat bárki bármit, te megvárod amíg meghal, és csak az érdekel hogy akkor kit hívj, mert már szinte várod.

Oké, ilyen is van, bár nekem nagyon fura és megmagyarázhatatlan, de te tudod.

Ha bejön amit vársz akkor előre is részvétem és sok sikert a továbbiakhoz.

2020. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem várom meg, míg meghal, a halálát pedig nem várom örömteli izgatottsággal. Ne okoskodjatok bele, ha nem a mi életünkben éltek. Senkinek nem tartozok semmilyen magyarázattal. Ápolom őt, de azt tiszteletben tartom, hogy nem tesz semmit, amíg nem jön vissza a háziorvos. Egyikőtök sem ismeri az apámat, így tehát ne okoskodjatok, hogy mit kellene tennem. Én csak a kérdésemre akartam választ kapni. Megtörtént. Szép napot.
2020. aug. 14. 13:44
 28/30 anonim ***** válasza:
83%
Itt valami nagyon nem oké....
2020. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
62%
Már csak azt remélem hogy nem pont az én városomban éltek és nem az én szeretteimet veszélyezteted azzal hogy vígan kijárkálsz a lakásból miközben kezeletlen koronagyanús személy tartózkodik a háztartásodban.
2020. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy vírusos. Lehet más légzőszervi baja is. Hívj mentőt, ha nem segítesz rajta, és meghal, akkor te leszel először élővéve a rendőrség által. Csak az apukàd, tegyél meg érte mindent! Ha kell vessz vele össze.

-Apa, hívok mentőt!

-Nem teheted meg!

-Nem érdekel! Hívom őket.

És bemész a fürdőbe, és kihívod őket, ha tiltakozik, akkor is elviszik. Majd megköszöni, ha felépült!

2020. aug. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!