Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy kislányos gondolkodású...

Egy kislányos gondolkodású felnőtt nőt hogy lehetne felelősségteljesbb, felnőttes gondolkodás felé terelni?

Figyelt kérdés

Sokszor nem látja át a dolgokat. Nem érti meg, ha pl valaki el akar érni valamit ahhoz sok pénz kell (pl saját lakás, új autó, stb), persze jók lennének ezek a dolgok, de az sem jó ha dolgozok érte mert akkor még nincs elég szabadidőm amit együtt tölthetnénk.


Még nincs gyerekünk, de szeretnénk. Viszont ha valakinek születik az ismerősi körből, azt kb figyelmen kívül hagyja, mintha nem is érdekelné, csak mert nekünk nincs. Ahelyett hogy gratulálna hozzá és örülne neki.


Szóval ilyen a párom, de szeretem és nem hagyjon el. Viszont megpróbálnék változtatni a hozzáállásán.


Valami ötlet?


2020. aug. 14. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor szereted így vagy sem?

Felnőtt embert nem lehet átnevelni és nem is illik próbálgatni.

2020. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog menni megváltoztatni, ha magától nem akar. Vagy szereted így vagy nem vagytok egymáshoz valók.
2020. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Helyzetbe kell hoznod. Nehéz helyzetekben, csak így tud egy felnőtt ember fejlődni.Sosem fog változni másképpen.

A másik pedig az illető nő nem akar gyereket.Saját gyereket. Ezt nem árt ha tudatosítod magadban.

2020. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

vagy beeltörődsz, hogy egész életedben húzhatod az gát, csak hogy kritizáljon hogy nem őt ugrálod körbe egész nap, vagy őt ugrálod körbe egész nap, és kitizál hogy nincs elég pénze elszórni.

szerintem kb. nyolc éves lehettem, amikor megértettem, hogy nem azért nem költözünk nagyobb házba, mert nm akarunk, hanem mert az sok pénzbe fáj. szerintem gondold ezt át, biztos azzal akarod tölteni az életed, hogy egy visszamaradott kölyköt próbálsz felnevelni, ahelyett hogy lenne egy társad, támaszod az életedben?

2020. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
szerintem akar gyereket, hármas, csak túl éretlen ahhoz hogy felfogja hogy ez a kifejezés mit jelent... ha belegondolsz, az ovis kislányok is nyolc gyerekkel játszanak családosat, mert tetszik nekik a szó, csak nem értik még milyen az igazából...
2020. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Minél több felelősségteljes munkát adni neki.
2020. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, akar gyereket, nem egyszer tett rá egyértelmű célzást. És szeretem.

Nem kimondottan megváltoztatni akarom, inkább a helyes útra terelni valahogy. Egymáshoz azért vagyunk valók mert viszont sokminden másban hasonlítunk.


#3, milyen helyzetekre gondolsz?

2020. aug. 15. 00:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerekes gondolkodás, hogy nem foglalkozik más gyerekével. Én falra tudok mászni az állandó babafotó posztoktól, ezért ki is követtem közösségi oldalon az ilyen ismerősöket. Nem érdekel, hogy tegnap balra fintorgott a pici, ma meg jobbra...
2020. aug. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na, mi van most veletek?
2021. márc. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!