Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Hogyan tegyem túl magam azon, ha valaki számomra tökéletes lenne, viszont én nem vagyok elég jó neki?

Figyelt kérdés

Jelen esetben nem arról van szó, hogy senkinek se vagyok elég jó, hanem pont annak a valakinek nem, aki mindennél többet jelent számomra.

Egyszerűen annyira lehangoló, hogy bármit tehetek, számára sosem leszek elég jó. Sajnos nem hirtelen fellángolásról van szó, közel állunk egymáshoz régóta és nagyon jól ismerem.


2020. aug. 15. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezzel a dologgal mindenki többször találkozik élete során. Senki sem mentes az élménytől. Nem különleges szerencsétlenség, ki kell bírni, az élet része, bár a gyász után a legrosszabb része.
2020. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Inkább arról mesélj, hogy mit tettél vele?
2020. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

2+ És hogy rendezted-e már a saradat. Erről mesélj.


Akkor tudsz kapni értelmes tanácsokat.

2020. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2-3: Miről beszélsz? Egyetlen és legjobb barátomról van szó, nincs semmilyen saram. Tenyeremen hordozom, amikor csak lehet. Jönne az alap válasz, hogy szakítsak meg vele mindennemű kapcsolatot, hogy számomra jobb legyen, de akkor roppant magányos lennék.

Próbálkozom ismerkedni másokkal is, de senki iránt se érzek még csak hasonlót sem, mint iránta, amikor megismertem.

2020. aug. 15. 13:39
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

*nincs semmilyen saram. Tenyeremen hordozom, amikor csak lehet


Ha ez igaz lenne, akkor ott lenne melletted, és két kézzel fogna. Az ilyen embert mindig örömmel veszik-barátként is.


Tehát, valamit tenned kellett, ha nincs veled. Több variáció nincs.

2020. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha meg nagyopn jól ismered, akkor végképp igaz az amit írtam neked.
2020. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mégis mit tudnék tenni, ha részéről nincs meg a kémia? Találjak fel egy új vegyületet, amit magamra kenek és többet fog érezni irántam?
2020. aug. 15. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy troll, ne törődj vele.
2020. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

7 *Mégis mit tudnék tenni, ha részéről nincs meg a kémia?


Ezt honnan szeded?


A 8-as kamuzik, ne törődj vele. Nem vagyok, sosem voltam troll-saját magából indul ki az illető.Mert egy féltékeny Othello:D

2020. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Légy egy kicsit egyedibb, vagànyabb, vállalkozóbb, legyeskedj körülötte többet.
2020. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!