Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megsértett a buszsofőr, hol...

Megsértett a buszsofőr, hol tudom feljelenteni?

Figyelt kérdés

Állt a busz a megállóban. Én meggondoltam magam, hogy mégis inkább leszállok ott, már szólt a csengő és becsukódtak az ajtók. Előrekiabáltam a sofőrnek, hogy nyissa ki, mert én még leszállnék. Erre az a bunkó megjegyezést tett az alakomra, mégpedig hogy: "mé fél perc alatt se tudsz lehömpölyögni te trampli" Meg valami olyasmit is motyogott mikor visszaszóltam neki, hogy valami nagy zsírdisznó, de ezt nem értettem tisztán.

Elégtételt akarok, hogy ez a bunkó buszsofőr megkapja a méltó büntetését. Hova érdemes panasszal fordulnom, a volántársasághoz, vagy a polgármesteri hivatalhoz? Ha jól tudom, ők fizetik a helyijáratos buszokat.



2020. aug. 15. 20:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
51%

Az igen, gyönyörű válaszok születtek...


Bárkivel előfordul, hogy hirtelen le kell szállnia, a buszsofőr pedig amellett, hogy buszt vezet, emberekkel is foglalkozik. Ezek az emberek az ő ügyfelei, belőlük él meg és kapja a fizetését. Ilyentén teljes mértékben elfogadhatatlan ez a viselkedés, mert az utas nem azért fizet, hogy bármilyen jelzővel illessék. A sofőr szolgáltat és ebbe beletartozik az is, hogy nem pofázik vissza az utasnak.


Úgyhogy Kérdező, az illetékes busztársasághoz fordulhatsz, Volánbusz vagy BKK, érdemes tudni a járatszámot és az időpontot, ezeket mindenképp foglald bele a panaszodba.

2020. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
29%
Inkább foggyálle!
2020. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
83%
Ennyi miatt tényleg nem érdemes feljelenteni. Hihetetlen sok a bunkó buszsofőr,én mar azon lepodok meg ha vmelyik normális.
2020. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom te sem paraszt módjára, hanem illedmesen kérted, tudva hogy te nézted el..... igaz így... Elnézést, kinyitná az ajtót, véletlen elbambultam...
2020. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
31%
9-es vok. Miért pontoztatok le 5-en is. Amikor föntebb elég bunkó hozzászólások meg zöldön állnak? Csak kíváncsi vagyok.
2020. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
55%
Ezek a kommentek... Uristen... Remelem tudod, hogy akik azt irtak jogos volt a buszsofor beszolasa nem atlag normal emberek csak netes trollok. Teljesen igazad van, irj a volanbusznak es hogy hany orakkor melyik jaraton tortent. Remelhetoleg figyelmeztetik es legalabb egy ideig tud majd viselkedni... Nem mondhat ilyet senkinek! Felhaborito!
2020. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
91%

Mivan 17es te vagy a sofőr?


Én meg azon hűlök el, hogy ilyen emberek a szolgáltatásban dolgoznak, és alapvető szabályokat nem ismernek, és a vevőik még védik őket!! Hát nem tudom, én is emberekkel meg szolgáltatásban dolgozok, kíváncsi vagyok, meddig tűrné a cégem, ha a sofőr viselkedését és kommunikációs stílusát megengedném magamnak, legyen bármilyen hülye a vevő vagy ügyfél.

2020. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
54%

Nem feljelenteni kell, hanem időben leszállni bambulás helyett. Szerinted mennyire van ki a tökük a sofőröknek azzal, hogy az utasok jelentős része a jelző ellenére ugrál fel és le, a szabályzat ellenére eszik-iszik a buszon, bliccel, nem hordja a maszkot (ez csak azért baj, mert a sofőrt meszelik el érte), részegen akar felszállni, stb.?


Legközelebb időben szállj le, és nincs probléma.

2020. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
63%

Ennyi nyomorult hozzászólót. :D Igen, előfordulhat az emberrel, hogy meggondolja magát, krva nehéz lett volna megállni. Bele ne halljon abba a pár másodpercbe amíg leszáll. És akkor még ilyen bunkó is mellé, nem elég, hogy nem áll meg. Szánalmas faszzok élnek ebben az országban. A kommentelők fele meg a buszsofőr szintjén van. Szaréletű banda.


Szerintem nem igazán tudnád beazonosítani, hogy ki is volt az. De ha mégis, akkor semmiképp se hagyd annyiban.

2020. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
86%

A busztársasághoz fordulhatsz, bár durvább szankciókra nem lehet számítani. Amilyen siralmas ott a fizetés, örülnek, ha jelentkezik valakit, és nem tudják ily módon megválogatni a jelölteket...


Egyébként felénk is van egy bunkó sofőr (ez helyközi járat, szóval tuti nem egyről beszélünk), de ő sem ennyire. Igazából ő nem szólogat be, de pl. minden felszállásnál köszönök neki, ő meg csak bámul. Bérlettel vagyok, nem tudom, a jegyvásárlás hogy zajlana nála. :"D Olyan viszont volt, hogy "elfelejtett" megállni, mikor 5-en is vártuk a buszt. Na, akkor többen is bepanaszolták, de szerintem max. egy ejnye-bejnyét kaphatott. Tény, hogy azóta megáll. :D

2020. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!