Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki vagy kik terjesztik azt,...

Ki vagy kik terjesztik azt, hogy a maszkban nem kapni levegőt?

Figyelt kérdés

Elbeszélgetnék azokkal, hogy ezt mégis miért teszik. szerencsétlen birka meberek beveszik és beképzelik maguknak, hogy ők fuldokolnak. a maszk megszűri a levegőt. ez a lényege. LEVEGŐT azt kapsz! Kicsit kevesebben, mert sűrű az anyag, de kapsz!

Szégyen, hogy mindig vannak olyan emberek akik az emberiség ellen dolgoznak és álhíreket terjesztenek. A fő igazság sosemjó, mindig kell valami amivel hergeljük a népet :(

Rajtam van maszk. elég jó. ffp 3-mas. állítólag ez épp, hogy véd. érdekes kapok levegőt annak ellenére, hogy ezen van egy szilikon karima, amitől hermetikusan zár az arcomon. tehát a maszk mellettt nem jut be levegő. Természetesen kapok benne levegőt :D

Hogy ne kapnék? Jól néznénk ki, ha igaz lenne amit terjesztenek.. Minden orvos, ápoló, nővér, asszistens, meg mindenki ott fuldokolna a maszkjában :D :D :D

Egy vonaton 300 ember boldogan nyugodtan ül a maszkjában, de van egy meber aki üvölt a kalauzzal, hogy nem veszi föl. "hátravinni agyonlőni" :D mindenki fel tudja venni a maszkot. mindenki kap benne levegőt.

Nem is értem, hogy ez hogy lehet kérdéses, hogy kapsz-e benne levegőt. ARRA VAN KITALÁLVA!


2020. aug. 16. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Én se kapok levegőt nagyon az asztma miatt. Ennek ellenére nem az emberiség ellen vagyok. Csak ha valaki megkérdezi elmondom az igazat, hogy megfulladok konkrétan a maszk mögött
2020. aug. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1. mert asztmás vagy. Nem a maszk hibája. Betegség, amiről nem tehetsz. Az, hogy elmondod az igazat senkinek nem ártasz. TE fuldokolsz a maszkban. oké. Nem Rád gondoltam, vagy oylanokra, mint Te.

Apám is asztmás ő sem tudja felvenni.


De azok, akik se nem asztmásak, se nem léguti betegek simán tudnak maszkot hordani.

2020. aug. 16. 12:53
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Így igaz, aki aszmás az nem kap elég levegőt, vagy egyéb tüdőbetegség miatt. Nekem nincs bajom, elvagyok a maszkban. Te is örülj neki, hogy elvagy, te se tudsz belebújni mindenki bőrébe, hogy valójában mit érez. Pszhihés is lehet, ha valaki úgy érzi fulldokol, ha a szája előtt van valami, tudod léteznek fóbiák is.
2020. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Boltban dolgozok, ott minden órában jön egy idióta, aki "fullad a maszkban". Csak annyit szoktam mondani, hogy a nehezebb légzés már koronás tünet. Veszik fel egyből. Érdekes, utána kapnak benne levegőt.

Ez csak hiszti. Mi is 12 órát hordjuk, 2-3 napig egymás után, és kapunk levegőt. (Igaz, hogy többet ásítozunk, és gyakori a figyelmetlenség. De megfulladni nem lehet egy vásárlás alatt, az biztos.)

Mondjuk az is igaz, hogy mióta hordjuk, ugyanúgy elkapunk mindent, torokgyulladást, hasmenést, stb.

2020. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A tahó szülők, mikor a gyerekük hisztizik.
2020. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező nem unod még az ilyen kérdéseket ?

Rengeteg ilyen van már fent az oldalon, te meg szándékosan hergeled a népet.

2020. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy én hergelem csak tudni szeretném, hogy ki vagy kik állnak emögött a hiszti mögött. Akik azt terjesztik, hogy ne vegyél maszkot, mert meghalsz stb stb.
2020. aug. 16. 15:00
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem teljesen mindegy neked ? Ha válóbban hordod az ffp 3as maszkot akkor számodra nincs jelentősége.
2020. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8: számomra nincs, mert hordom és reménykedem abban, hogy akik nem hajlandóak felvenni nem köhögnek le. Mert volt már olyan is. És ha épp fertőző? Akkor mi van?
2020. aug. 16. 17:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor mi van ?! Ez attól függ hány éves vagy.

Ha 60+ akkor elég para a helyzet ha fiatal akkor valszeg semmi.

2020. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!