Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lejárt az e-titán hozzáférésem...

Lejárt az e-titán hozzáférésem KRESZ-tanuláshoz, viszont csak 08.24-en tudok vizsgazni?

Figyelt kérdés
Szóval lejárt az e-titán (e-learning felulet) KRESZ-hez. Sajnos a nyaralás miatt nem tudtam korábban vizsgázni. Esetleg van itt valaki, aki lenne olyan kedves, hogy megosztja velem a felhasználóját, hogy addig tudjak próbavizsgázni/gyakorolni? Privátban írjatok. Köszi :) 18/f

2020. aug. 19. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Ki lenne olyan hülye? Mindenkinek fogynak az órái mindig amikor belép.
2020. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Torrent oldal kalóz program és annyit gyakorsz, amennyit akarsz. Nekem kb 10 perc volt a kresz vizsga, mert vagy 50szer átmentem a kalóz programon így gyakorlatilag "bemagoltam" szinte mindent.
2020. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy ezt okosan kell használni. Én ki képernyő mentéseztem a modulokat és kiléptem és úgy tanultam, igy maradt sok időm. De mégsem bírtam még átvinni a végső próba vizsgát. Lehet én vagyok a hülye de nekem sok minden nem világos még mindig. Kár hogy nem tudtam eljutni tantermi képzésre, mégis csak az a jobb szerintem.
2020. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Pénzért tudsz venni plusz orát
2020. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Am ez az online kresz kb annyit ér mintha el olvasnál egy kresz könyvet. Szinte ugyanaz csak egy minimális szinten ki van bővítve. Meg kitöltöd a teszteket, meg néhol vannak videók amit nem is kötelező megnézni. Mert na nà hogy pont ahhoz a részhez csinálnak videót, ami nem is olyan fontos. Szóval szerintem gagyi az egész ennyi pénzért.
2020. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!