Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lanyok, szerintetek alapdolog...

Lanyok, szerintetek alapdolog kellene legyen a pasiknal, hogy raulnek a wc-re, hogy hatrahuzzak (legalabb pisihez, de inkabb allandoan) a bőrt, es hogy megtörlik a hegyét wc utan?

Figyelt kérdés
Volt hogy emiatt raszoltatok fiura?
2020. aug. 21. 16:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Inkább az, hogy előtte mossanak kezet, és ne a mocskos kezükkel fogdossák össze pisiléskor, aztán meg beteszik a nőnek.
2020. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
64%
Hátrahúzva tisztább az biztos.
2020. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%

Nehogy már a lányok adjanak tanácsot,akiknek a vizelete szét szórt.Csak a wc fölé ereszkednek,aztán fele mellé is megy .

Melyik lány áll őrt a fiú mellett mikor pisil ??

Szemmel végig kiséri az egész műveletet.

Már lassan oda érünk,hogy nyúl viszi a puskát .

A fiúkat úgy alkotta meg a természet,hogy állva pisiljenek.

2020. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Aki egy kicsit is odafigyel a higiéniára, annál alap dolog lenne, igen. Plusz állva pisilésnél a kézmosás is, mint ahogy előttem írták. Én fiú vagyok, de szerintem az is teljesen oké, hogy ilyenekre lányok figyelmeztetik azokat, akik maguktól igénytelenek, mert azt a lányok sínylik meg jobban, hogyha koszos, retkes farkat dugdoznak beléjük.
2020. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az is alap, hogy szeretkezés előtt a fiú megmossa...
2020. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
18%
#5, szeretkezés előtt szaladjon ki a fürdőbe és mossa meg? Ezt komolyan gondolod? Mert ha igen, akkor elvagy tévedve. Az oké hogy vizelés előtt kézmosás és utána is, ill. megtörölni. Plusz minden nap tisztálkodás, de akció előtt nem azon jár a férfiak agya hogy mossák meg a farkukat....
2020. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
#6: az én párom mindig elmegy előtte pisilni.
2020. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
29%
#7, pisi oké, de lemosni nem mindenki szokta, időhiány miatt. Csak törölni, hiába pontoztok le.
2020. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
38%

Ha ezt mind megteszik a pasik, akkor kevésbé kapják el a lányoktól a hüvelygombájukat??!

Tudjátok a reklámokból, hogy 4-ből 3-nak az van!

2020. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
de nem ezért kell a nőknek állandóan a nemibeteg gondozóba járniuk, hanem mert ész nélkül dugatják magukat mindenkivel
2020. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!