Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lanyok, szerintetek alapdolog...

Lanyok, szerintetek alapdolog kellene legyen a pasiknal, hogy raulnek a wc-re, hogy hatrahuzzak (legalabb pisihez, de inkabb allandoan) a bőrt, es hogy megtörlik a hegyét wc utan?

Figyelt kérdés
Volt hogy emiatt raszoltatok fiura?
2020. aug. 21. 16:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
jó nem tudom, ilyennel még nem találkoztam. :)
2020. aug. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%

Én csecsemő/gyermekgondozáson tanultam, hogy a kisfiúkat tanitani kell(ene)arra, hogy pisilésnél hátra húzzák(ez miatt pedig a wc előtti ÉS utáni automatikus kézmosásra is), de szerintem az anyák ezt úgy lesz.rják. és nem így nőnek fel a férfiak. Habár én ezt még nem ellenőriztem soha. Én arra ügyelek hogy szex előtt tiszta legyen a srác. (Ami spontán szexnel nem mindog valosithato meg)


És amiért a nyálban 2 szer annyi baci van mint a levegőben, az orális dolgokkal is oda kene figyelni, a többi verziot meg sem említem..


Egy öreg neni mondta egyszer a nőgyógyászaton, hogy egy nő se lenne itt, ha a férfiak tisztan tartanák magukat.

2021. jan. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
32%

22.vagyok

A tanítása azért is nehézkes mert mondjuk ha bekerül oviba suliba egy kisfiú, nincs olyan belső önkontrolljuk hogy pl udvarról beszaladva a pisilés előtt mèg neki álljon kezet mosni, és jobb ha homokos retkes kézzel inkább akkor hozzá sem ér..

2021. jan. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Normális férfi megelőzi a vitát a nőkkel, ezért kizárólag csak a mosdóba pisil.
2021. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Kérdező: igen, jó lenne ha alap dolog lenne.
2021. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Sztem mindkét nemnek meg kéne mosni vízzel pisilés után.
2021. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem láttam még olyan primitív palit, aki állva pisilne.
2021. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
55%

Úristen, üljünk rá a wc ülökére?? Mi a következő? Hogy tangát boxeralsó helyett? Cseréljünk naponta alsóneműt? Használjunk zuhanyrózsát és mossuk meg az egész testünket, ne csak a tökünket és hónaljunkat?? Töröljük le a ketchup foltot a szakállunkról? Szavazzunk a Dk-ra?

Hova a tart a világ? Hova lettek a férfias férfiak, akik még 80 az 1-ben sampont és tusfürdőt használtak? Akik még kifordították a boxeralsójukat, mikor az összes tiszta alsónemű elfogyott? Akik nem mentek ki a fürdőszobába fingani, hanem a nőjük orra alá durrantgattak??

2021. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!