Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lanyok, szerintetek alapdolog...

Lanyok, szerintetek alapdolog kellene legyen a pasiknal, hogy raulnek a wc-re, hogy hatrahuzzak (legalabb pisihez, de inkabb allandoan) a bőrt, es hogy megtörlik a hegyét wc utan?

Figyelt kérdés
Volt hogy emiatt raszoltatok fiura?
2020. aug. 21. 16:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell a pasi mellé állni, hogy kiderüljön az állva pisilés. Elég egyszer fürdőt takarítani utána.
2020. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyok már gyerek és egyik itteni lány se az anyukám hogy megmondja hogyan pisiljek. Nekem van péniszem immáron 3 évtizede, én jobban tudom hogyan kell karbantartani mind a műszert mind a műveleti területet. Tőlem se kérdezze senki hogy szerintem mit kéne a lányoknak kezdeniük a használt betéttel (lenne mit mondanom de akkor a lányok kérnék ki maguknak az okoskodást).

De azért kösz kérdező hogy pálcát törsz ismeretlenek felett. Csak így tovább :/

2020. aug. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
37%

Csak meg kell nézni egy női wc-t...

Még a fal is szaros sokszor.

Az ilyenek ne akarjanak tanácsot adni!!

2020. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%

Amíg 90%-ban nők takarítják a fürdőt és a WC-t, addig hadd legyen már véleményük!


Ez alatt a felnőtt nőket értem, akik valószínűleg más munkáját is megbecsülik és nem ők teszik tönkre a nyilvános WC-ket. Ne vegyük már egy kalap alá az anyáinkat a bulizó, részegen mellévizelő, tükörcsókolgató csitrikkel!

2020. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
What? Pisiljen, ahogy akar, azt se bánnom, ha közben fejreáll.
2020. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
55%
Az alva pisiles nem szamit. Nagyon idiotanak kell lenni ahhoz, hogy valaki ne talalja el wc-t. De olyannal meg nem kene szoba allni. Persze a csajoknak ez kell, minnel nagyobb tirpak valaki, annal nagyob a vonzalom.
2020. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%

juj még sose jutott eszembe beleszólni.

az ő intim területe. magánügy.

hogy tiszta legyen szex előtt, az közös ügy, ezzel még sosem volt gond.

2020. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%

#17 Azért annyira nem magánügy, amikor az ő intim területe tövig van a te intim területedben.

És ha csak szex előtt tiszta, de egyébként meg tiszta retek és mocskos kézzel fogdossa, akkor nem sokáig marad magánügy.

2020. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
67%
17 es vagyok, nem volt ezzel még gondom, a másik felnőtt emberről el tudom hinni, hogy a saját intim területét felelősségteljesen tudja gondozni.
2020. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%
#19 Ez sajnos nem mindenkinél ennyire egyértelmű. :D És nem azért, mert igénytelenek, hanem legtöbbször azért, mert nem is tudják, hogy hol kellene kezdődnie az igényességnek (ezt mindkét nemre értem). Ezeket a szülőknek kellene elmagyarázni szerintem még gyerekkorban.
2020. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!