Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a nőgyűlölet...

Mi a véleményetek a nőgyűlöletről?

Figyelt kérdés
Én a sajátomat nem írom, csak a tietekre vagyok kíváncsi, hogy ki mit gondol róla.

2020. aug. 22. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
2020. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Hülyeség. Mindig is voltak alpári emberek akár férfiak, akár nők között. Ne másokra mutogasson az, aki figyelmetlen volt, és nem szűrte maga körül az embereket, hanem mindent azonnal akart, és sorra csapdákba lépett. Nem a másik embereknek a hibája, hanem a tiéd, hogy nem figyeltél eléggé.


Ugyan ez vonatkozik a férfi gyűlölő nőkre is.

2020. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
*alpári és jellemtelen, pénzéhes, becstelen
2020. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Én meg tudom érteni, ezek már királynők manapság. Végig kéne rajtuk vágni. Még válogatnak is.
2020. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűen leszarom, és kész. Ha valaki a nőkön éli ki az összes frusztrációját, ám legyen, nem igazán hat meg (főleg az incelek vinnyogása, juj... szánalmas). Ugyanez vonatkozik a férfigyűlölő nőkre is. Véleményem szerint, ha valaki annyira korlátolt, hogy pár személyes, rossz tapasztalatból a Föld népességének kvázi felét egy kalap alá veszi, és azt öncélúan hátrányosan megkülönbözteti, azzal nem érdemes leállni vitatkozni és próbálni meggyőzni arról, hogy csak azért, mert sem a Julis, sem a Maris nem akart egy ital után rögtön összefeküdni veled, nem lesz minden nő egyből pénzéhes r_banc, illetve csak azért, mert Józsi megcsalt téged és Pista a szakításotok után rögtön összejött az előző barátnőjével, nem lesz minden pasi hűtlen, hazug disznó, mert úgyis csak a saját igazságukat képesek elfogadni. Kellenek ilyen emberek is a világba, nélkülük unalmas lenne az élet. :D
2020. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
az, hogy szopják le egymást ezek a fiúkák
2020. aug. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Lenézem a nőket és nem igazi embernek tartom őket, leginkább a fiatalabb korosztályt. Semmit nem tesznek hozzá a civilizációhoz...
2020. aug. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

Sokan megszolgálnak érte a viselkedésükkel és az életmódjukkal de ez nem azt jelenti hogy az összeset utálni kell.

Vannak értékes és példamutató nők is.

2020. aug. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a végtelenül ostoba és hitvány emberek képesek csak a női nem minden egyes egyedét egy kategóriába sorolni!!!


35F

2020. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!