Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire normális manapság,...

Az mennyire normális manapság, hogy nőgyűlöletem van? 18/F

Figyelt kérdés
Egyszerűen gyűlölöm a nőket/lányokat. Nem tudom hogy miért van ez az érzés. Mennyire normális ez?
2018. nov. 28. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem történt veled a múltban valami, ami miatt meggyűlölted a nőket? Okkal alakult ki, és mélyebbre kell ásni, hogy valóban látni lehessen a probléma gyökerét. Gondolok itt párkapcsolatra, édesanyával való kapcsolatra és bármi egyébre pl.
2018. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Érthető amilyen nők vannak manapság nem csodálom
2018. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire. Ok nélkül utálni valakit neme vagy származása miatt minden esetben mentális problémára utal. Érdemes lenne ellátogatni egy pszichológushoz. Ott remélhetőleg kiderül, hogy mi okozza ezt a látszólag indokolatlan gyűlöletet.
2018. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hat en megertelek, viszont csak igy lehet csecshez es sunahoz jutni. Egy jo tanacs: nincs ingyen kex, ha van ra lehetoseg mindig kp-val rendezd (kepletesen).
2018. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk az is igaz, hogy manapság mintha szándékosan gerjesztenék a feszültséget a két nem közt. Nem tesz jót ez senkinek. Szerintem olvasgass férfigyülőlő oldalakat és gondolkozz el rajta, te olyan vagy-e mint ahogy ott írnak a férfiakról, és ha rád az nem igaz, akkor talán nem az összes férfi olyan, és ha ez így van, akkor ez talán a nőkről is elmondható. Abból kellene kiindulni, hogy te milyen ember vagy, és ha nem kifejezetten gyűlőlnivaló, akkor egy hozzád hasonló nőt kellene találnod.
2018. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én hétköznapokon fasiszta vagyok, ha bal lábbal kelek fel, akkor pedig kommunista. Az én nézeteimet sem fogadják el az emberek :S
2018. nov. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Vree ***** válasza:

3as használhatatlan válasz írt, akinek problémája van és tanácsot kér, az elmebeteg, gonosz stb. - kösz

5ösé használható

Tessék tehát a pontszámokat megcserélni


Először is szerintem nem nagy ügy egy ilyen ellenérzés, ha valakinek kellemetlen élményei voltak, természetes, hogy előítéletes lesz, nem feltétlenül tudatosan

Felteszem szülő, rokon, osztálytárs stb vonalon sok lány mutatta neked a rosszabbik oldalát

De mint mondtam, kit zavar ez? A szeretem-nemszeretem dolgok nem olyan katasztrófa, amivel bármi komoly gond lenne, nem követtél el bűnt stb

Amit érdemes felismerni, hogy egy kis számú negatív emberhez való túlzott kötődés nem határozhatja meg az életedet és hogy pozitív kapcsolatokat alakíts ki. Próbálj ismerkedni új, kedvesebb emberekkel, akik rácáfolnak a kialakult meggyőződésre.

2018. nov. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, hogy a jövőbeli kapcsolataidban is hajlamos leszel kivetíteni a gyűlöletet, lehet hogy pont arra a nőre, aki meg sem érdemli. Szóval könnyen megmérgezheti a kapcsolataid.
2018. nov. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7

#3 vagyok. Nem tanácsot kért, hanem azt kérdezte, normális-e, hogy -állítása szerint- ok nélkül utálja a nőket. Nem csak szimpla ellenérzései vannak, amiket meg is tudnak indokolni, mint a csalódott embereknek, hanem megmagyarázhatatlan gyűlöletet érez. Megkapta a választ: nem az. Egy szóval nem mondtam, hogy gonosz vagy elmebeteg lenne. Azt mondtam, hogy ez egy mentális probléma, amit feltételezhetőleg gyógyítani lehet. Ebben pedig csak szakember tud segíteni. Szinte mindenkivel előfordul élete során, hogy pszichésen nincs a topon, és pszichológusra lenne szüksége. Ettől még nem lesz senki "elmebeteg".

2018. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez rohadtul nem normális dolog. Hogy lehet gyűlölni az emberiség felét?
2018. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!