Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a férfiak?

Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelt kérdés

Miért bámulnak meg minden nőt vezetés közben, aki csak sétál az utcán vagy áll a buszmegállóban? Kezdem nagyon unni hogy engem is megbámulnak, pedig rajtam szerintem semmi vonzó nincs, nem öltözködöm nőiesen, nem hordok magassarkút, csak egy egyszerű és átlagos huszonéves nő vagyok. Mégis azt veszem észre, hogy a férfiak nagy része vezetés közben még akár ki is hajol az ablakon és visszanéz, hogy jól megbámuljon, és ettől okádni tudnék. De például ugyanez a helyzet akkor is ha elsétálok egy építkezés előtt...


Ezeknek az észlényeknek ennyire mindegy hogy mit bámulnak meg, a lényeg hogy bámuljanak?


2020. aug. 26. 07:11
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
20-as, remélem
2020. aug. 26. 09:26
 22/34 anonim ***** válasza:
31%

Persze, "barna"...nekem meg fehér s kövér lovam is van:DD


Ha nincs kint semmid, mint írod, akkor már csadorban rohangálsz:DDD


Másrészt talán nem bujkálva kellene a bokrok közt közlekedni s kevésbé figyelnének rád:DD

2020. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
oké :D szia
2020. aug. 26. 09:31
 24/34 anonim ***** válasza:
26%

Elestél az egyik bokorugráskor???


Lassan járj s óvatosan;)))

Adiosz:))

2020. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
50%

Nyilván mindenki kihajol az ablakon, hogy téged nézzen, nyilván...

Egyébként szerintem azért, mert feltűnik nekik, hogy te bámulod az összes autós férfit és próbálnak rájönni miért, ezért néznek téged

2020. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
48%
Bocsi, de nem vagy véletlenül aszexuális? Nem sértésből, de ők azok, akik nem tudják értelmezni az ilyeneket, mert eleve nem ismerik a vonzalom koncepcióját és a működési elvét.
2020. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

"Nyilván mindenki kihajol az ablakon, hogy téged nézzen, nyilván..."


Idézek neked a kérdésemből: "Mégis azt veszem észre, hogy a férfiak NAGY RÉSZE vezetés közben..."

remélem tudtam segíteni :)


"Bocsi, de nem vagy véletlenül aszexuális?"

Nem vagyok aszexuális :)

2020. aug. 26. 14:09
 28/34 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az önbizalomhisnyoddal van a baj.Engem is megnéznek,hol jobban,hol kevésbé.De én is ugyanúgy nézek ki a busz ablakon az emberekre.Nem hiszem,hogy mindenki aki megnéz,meg akar dugni.Lehet elbambult,vagy csinosnak talál az3rt néz meg.Ne foglalkozz vele.Sose az a baj,ha megnéznek,az nem mindegy hogyan.
2020. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
77%
Én megértelek. Én is igy vagyok, van egy kis feleslegem is mégis bámulnak. De én is megnézem a nekem tetsző férfiakat, akaratom ellenére is. Ami tetszik oda vonzza a szemet. Akár ruha,virág,tájkép,ember,kutya stb...
2020. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
48%

Vajon a Kérdező honnan tudja, hogy megbámulják?

Csakis onnan, hogy Ő is ugyan ezt teszi.

/hisz' ha maga elé bámulva róná az utcát soha semmi ilyen nem tűnne föl/


Aztán okádni akar egy olyan tevékenységtől, amit Ő is naponta gyakorol..... ;)

2020. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!