Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a férfiak?

Miért csinálják ezt a férfiak?

Figyelt kérdés

Miért bámulnak meg minden nőt vezetés közben, aki csak sétál az utcán vagy áll a buszmegállóban? Kezdem nagyon unni hogy engem is megbámulnak, pedig rajtam szerintem semmi vonzó nincs, nem öltözködöm nőiesen, nem hordok magassarkút, csak egy egyszerű és átlagos huszonéves nő vagyok. Mégis azt veszem észre, hogy a férfiak nagy része vezetés közben még akár ki is hajol az ablakon és visszanéz, hogy jól megbámuljon, és ettől okádni tudnék. De például ugyanez a helyzet akkor is ha elsétálok egy építkezés előtt...


Ezeknek az észlényeknek ennyire mindegy hogy mit bámulnak meg, a lényeg hogy bámuljanak?


2020. aug. 26. 07:11
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Én már elmúltam 40 éves, de még SOHA, de SOHA nem láttam olyat, hogy egy férfi - vagy bárki más - vezetés közben KIHAJOLT VOLNA az ablakon, hogy megnézzen egy nöt!

Szerintem VELED van valami komoly önértékelési probléma, ha ezt véled látni!

2020. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

#31

Természetesen ha te SOHA DE SOHA nem láttál ilyet, akkor soha de soha senkivel meg se történhetett :D

2020. okt. 27. 08:16
 33/34 anonim ***** válasza:
Mivel SEM velem, SEM egyetlen ismerössel sem történt ilyen, ezért eléggé kizárt!
2020. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Velem történt.
2020. okt. 27. 15:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!