Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon félek az új iskolámtól,ugyanis van mit rajtam csúfolni. Kancsal a szemem,van rajtam felesleg...tényleg pánikrohamaim vannak már,valaki tud mondani valamit ami megnyugtat... Vagy hogy viselkedjek....

2020. aug. 28. 11:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Küldjél. De sose félj senkitől! Minden osztálytársad ugyanolyan ember, mint te, se több, se kevesebb.
2020. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen lány az évfolyamomon. Kicsit kancsal és husis, de olyan önbizalma van hogy ez szinte fel sem tűnik, nagyon népszerű az osztályában :) 16/L
2020. aug. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem mindenki ilyen mint én. De nekem pl nem számít ki hogy néz ki, ha mellette jól érzem magam és jól elbeszélgetek vele. Lehet egy lány szép, ha írtó nagy bunkó és nem lehet elviselni.
2020. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!