Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A politikusok hogy bírják,...

A politikusok hogy bírják, hogy rengeteg negatív véleményt kapnak?

Figyelt kérdés

De mindegyik kivétel nélkül. Persze nekem is van, akit nem szívlelek, egyik sem szent, de az emberek hogy tudnak lemenni egy olyan primitív szintre, hogy nyilvános kommentekben gyalázzák őket? Ráadásul ilyenkor nagyon durva dolgokat állítanak/mondanak. A végletekig képesek ilyenkor személyeskedni, sokszor nem is a politikai dolgokat hozzák fel, hanem már a családjukat stb..

Talán azt még megértem, hogy ők maguk elviselik, hidegen hagyja őket, de a családjuk? Azért ők sem maradnak ki ebből, ők is biztos sokszor kapnak hideget-meleget (bár ezt nem is értem, nem is tettek semmit) csak azért, mert mondjuk az apjuk politikus.


2020. aug. 30. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Figyelj annyi pènzért te is bírnád.
2020. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont leszarjak. Vagy teged minden negativ velemeny erdekel, mindegyiket a szivedre veszed? Ok meg egy olyan pozicioban vannak, ami ezzel jar, viszont “magasabb szinten” allnak, mint azok, akik ezeket mondjak, igy konnyu nem foglalkozni vele.

Pelda: Korabbi munkahelyemen egy viszonylag magas pozicioban dolgoztam, es rolam is mondtak neha csunyakat az alacsonyabb pozikban dolgozok, akik feljebb akartak volna kerulni, csak a kepessegeik kevesek voltak hozza. 1-2 ember rendszeresen haborgott, hogy ok jobban ertenenek ahhoz, amit en csinalok (kozben a sajat dolgukhoz sem ertettek, ami joval egyszerubb volt, kevesebb felelosseggel), na, szerintem ez hasonlo kategoria, rajtuk mi is csak jokat nevettunk altalaban.

Most nem a politikusokat vedem amugy, csak a helyzetet akartam megmagyarazni, szerintem aki “fentebb” van, azt az esetek tobbsegeben nem erdekli a lentiek hisztije.

2020. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
70%
A politikusok nem érnek rá,hogy ilyeket olvassank. Valakiknek szét kell lopni az országot.:(
2020. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ennek ki vagy téve egy idő után megtanulod kezelni. Lehet van olyan aki a szívére veszi, politikus között is meg család tagnál is de azok előbb utóbb inkább kiszállnak.


Nem kell mindenki véleményére adni, főleg nem ismeretlen emberekére.

2020. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A politikusokhoz el sem jut a sok negatív vélemény, se nem olvassák a gyakorit, se a közönséges újságokat, nem kapnak meg ilyen tartalmú leveleket emailokat sem - ugyanis mindent elötte kiszürnek.


A másik meg, hogy eleve nem foglalkoznak Kis Pista meg Nagy Mari véleményével, nem érdekli öket.


(Mellesleg engem sem érdekel idegen emberek véleménye, az ismerösöké is csak kis mértékben, igen kevesen vannak, akiké számíanak.

2020. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 90%-a el sem jut hozzájuk. Valahol olvastam, hogy az ún. kisember hangja a politikai hierarchia legalsó szintjénél nem nagyon jut magasabbra. Másrészt, ha el is jut hozzájuk, max röhögnek egy jót rajta, hiszen a bankszámlájukra ez semmi hatással nincs.
2020. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted érdekli őket? Legfeljebb 1-2 kivétel van, ők meg bírják, hisz tudják, hogy nem mindenki van egy hullámhosszon.
2020. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
A politikus tisztességes ember, aki következetesen képes tanulni a hibáiból és felelősségtudattal van felruházva. A politikust érdekli tevékenységének eredményessége, érdekli választóinak elégedettségi rátája, szüksége van arra, hogy időről-időre visszajelzéseket kapjon ezekről. A politikus belátja, elismeri az általa elkövetett hibákat és az ezekkel szembesülést követően a lehető legrövidebb időn belül megteszi az általa legszükségesebbnek vélt lépéseket. A politikus nem a hatalom birtoklásáért dolgozik, hanem a köz jólétéére, - azért, hogy minél szélesebb rétegek megelégedésére tehessen. A politikus nem retten vissza attól, hogy hibáit elismerve lemondjon az általa betöltött közszerep, hatalom gyakorlásáról, illetve ne vállaljon el a kompetenciájába nem tartozó posztot. (Kupa Mihály) A fentiekben leírtak tükrében nem tekinthető relevánsnak az általad feltett kérdés.
2020. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Amennyi pénzt keresnek azok, nem azzal foglalkozni, hogy mit mond róluk a média, meg az internetező kommentelők mi a véleményük. Ők szépen vígan élnek, nyaralnak, hajóznak.
2020. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!