Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi baj lehet abból ha csipkede...

Mi baj lehet abból ha csipkedem a szempillam?

Figyelt kérdés

Mindig mondja anyukám hogy hagyjam abba mert szemeszetre kell menjek ha tovább csinálom

De lehet ebből valami baj?



2020. aug. 31. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem
2020. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Kiskoromban ugyanezt csináltam én is, kiritkult a szempillám de aztán később visszanőtt.
2020. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Ez kb.olyan,mint ha a maszturbálástól megvakulnál,tehát nem kell félni
2020. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Miért csipkeded? Van valami idegrendszeri problémád?

Mert van aki a körmét rágja, a haját tépi és hasonló dolgok.

2020. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 nemhiszem. Egyszerűen ha elkezdem nem bírom abbahagyni és ez kicsit idegesít hogy csinálom... Van úgy hogy jelentősen meglatszik hogy kicsipkedtem... Nem értem hogy miért csinálom ezt. :/
2020. aug. 31. 18:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csipkedem, hanem "lenyújtom az arcomra", elég hosszúak a szempilláim fiú létemre, gondolom ettől. :D

Ha kitéped közben, akkor lehet jobb lenne abbahagyni. Mármint persze visszanő, de lehet kényszerbetegség is belőle ha nem állsz le. Ismerek olyat aki a haját tépkedte, először csak enyhén, aztán felerősödött, nem is kicsit, egy este alatt a fél fejéről kihúzgálta a hajszálait és ő észre sem vette.

2020. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6 azta... Az durva

De azért köszi a tanácsot :)

Amúgy van olyan hogy elkezdem vakarni a szemem mert eléggé elkezd viszketni és utána jön az hogy a szempillámat piszkálom... Nem tudom hogy mitől csak egyszerűen ösztönösen megy. Én se vettem múltkor észre amikor már majdnem az összes szempillámat kiszedtem és nagyon rossz volt utána mert kipirosodott a szemhéjamnál (vagy vmerre arra)

2020. aug. 31. 18:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Félek, hogy ez már trichotillománia. Lány vagy, kb 14 éves? Akkortájt kezdődik. Most ráveszed magad és befejezed. Nem nyúlsz többet hozzá. Ha nem bírod, akkor pszichológushoz vagy pszichiáterhez kell menni, mert évek múlva sem marad abba.
2020. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 egy évvel többet tippeltél :) de igen lány vagyok

Megpróbálom befejezni :)

Mivel tudna amúgy egy pszichológus segíteni az ilyen dolgokon?

2020. aug. 31. 21:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Nyolcas köszi amúgy utánaolvasok a dolgoknak! (:
2020. szept. 1. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!