Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor ismerik már fel az...

Mikor ismerik már fel az emberek, hogy a koronavírus kamu, a maszkot csak azért kell hordani, hogy kontroll alatt tartsanak minket?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy nem fogok maszkot hordani, nevetséges, hogy az emberek azt hiszik, hogy ez megvédi őket egy nemlétező vírustól. Ha bemegyek valahova, az arcom elé teszem az ingemet, de eszemben sincs szájkosarat felvenni.

Elég kontroll volt, hogy a "vírus" miatt tavasz óta otthon dolgozom.



2020. aug. 31. 17:46
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
74%
Az is kötelező, hogy ruhát kell felvenned, ha elmész otthonról, nem léphetsz ki fedetlen seggel az utcára. Akkor szerinted ezzel is kontroll alatt akarnak minket tartani? Te talán meztelenül jársz dolgozni?
2020. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
68%
Remélem olyan vírust is "feltalálnak" ami az ilyen agyatlanokat támadja mint a kérdező
2020. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
Nem járok, hányszor kell még leírnom, hogy már tavasszal otthon dolgoztam?
2020. aug. 31. 19:22
 44/60 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező!

Megnéztem az általad közölt linket, amelyre azt állítottad fentebb, hogy a válaszodra (nem te kérdeztél, tehát értem, hogy csak válaszoltál) mindenki neked adott igazat.

Hát ne nézz hülyének itt senkit! A zöld válaszok között egyetlen - hangsúlyozom: egyetlen! zöldet sem találtam, amelyik 100%-on lenne! Te alighanem a 17. és a 27. válaszoló vagy, de még valószínűsítlek más válaszok esetén is. EGYIK SEM 100%-OS! Panyimájes szövegértés?

Mivel tudod megcáfolni ezeket az állításaimat?

2020. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
27%
Nekem nem kontroll. Szerintem egy jó kis darab a maszk,én szeretem hordani. De a vírustol nem véd az igaz. Sok orvos sebészi maszkban dolgozott mikor elkapta. Csak a drága FFP3 maszk véd.
2020. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:
Sokkal több válaszom volt ott, és egyetlen egy idióta nem értett velem egyet, egyedül ő pontozgatott le!! De neki piros is a karika a legtöbb válaszánál!! Nálam mindegyiknél zöld!! És többen meg is védtek! Csak ma többségben vannak az idióták úgy látszik! Holnap suli, arra gyúrtok vagy mi történt? Nem kellene lassan összepakolni a táskát meg bekészíteni az uzsit? Vagy még mindig maradtok az online oktatásnál? Röhej....
2020. aug. 31. 19:52
 47/60 anonim ***** válasza:
48%

Egyébként jogos a kérdés. Bennem is felmerült már a sok egymásnak ellentmondó, hirtelen váltakozó bejelentés, szabály miatt, hogy ez az egész csak valami társadalmi teszt, hogy mennyire vagyunk kontrollálhatóak. De azért biztonság kedvéért hordom a maszkot.

De amikor ilyenek történnek, hogy a kormány luxusnyaralásra megy Horvátországba, majd amikor kinyaralták magukat, már rögtön piros lesz az ország, na itt már eléggé kilóg a lóláb.

2020. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
57%
Nem lenne a ti véleményeitekkel semmi gond, ha nem halt volna már meg annyi ember. Ezt mivel magyarázzátok?
2020. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
73%
Nyavalyogsz, kérdező, ahelyett, hogy gálás lennél, hogy dolgozhatsz otthonról..
2020. szept. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
71%

Te az utcán meztelenül jársz?

Megbüntetnek közszemérem sértésért, mint a maszk hiánya miatt is büntetnek. Plusz a ruha is kényelmetlen. Bávág a seggedbe a bugyi stb. Olyan szinten vagyunk korlátozva ezzel is... De gondolom ruhát hordasz te is, mint a többi agymosott birka akit ezzel a ruhahordással manipulálnak. A maszknál is drágább sajnos, és ezt nem veszik észre az emberek... pedig jó kis pénz áll a ruhaipar mögött is.


Köszönöm a figyelmet! XD

2020. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!