Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor ismerik már fel az...

Mikor ismerik már fel az emberek, hogy a koronavírus kamu, a maszkot csak azért kell hordani, hogy kontroll alatt tartsanak minket?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy nem fogok maszkot hordani, nevetséges, hogy az emberek azt hiszik, hogy ez megvédi őket egy nemlétező vírustól. Ha bemegyek valahova, az arcom elé teszem az ingemet, de eszemben sincs szájkosarat felvenni.

Elég kontroll volt, hogy a "vírus" miatt tavasz óta otthon dolgozom.



2020. aug. 31. 17:46
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
77%
De áruld már el miben korlátoz egy maszk? Ha ez neked kihívás, akkor nagyon kemény élet elé nézel 😃
2020. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

Mi volt ma a híradóban? Megint valami nagyszabású manipuláció. Érdekes módon tegnap egy másik maszkos kérdés alatt még mindenki velem értett egyet.

Látjátok, ennyi idő alatt mossák át az agyatokat!

2020. aug. 31. 18:18
 23/60 anonim ***** válasza:
90%
Senkit nem érdekelsz, szóval nem is értett veled senki egyet 😆
2020. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
82%

Miben korlátoz egy maszk?

egy kérdésem van ennyi kérlek válaszolj xD

2020. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
90%
Még mindig nem tudjuk hogy miben korlátol a maszk.
2020. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
Elég baj hogy tavasszal is bedőltem a sok hazugságnak a vírussal kapcsolatban, és itthon ültem hónapokat. Mégegyszer nem leszek ilyen ostoba. Nem fogják àtmosni az agyam.
2020. aug. 31. 18:27
 27/60 anonim ***** válasza:
85%

Miben korlátoz egy maszk?

harmadjára kérdem

2020. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:

Ki lett adva, hogy mindenki hordjon maszkot és a birka emberek hordják is. Ez szerinted nem kontrollálás?

Ha ez működne a virulógusok (akik a vírusokat kutatják) nem csak szkafanderben mernének a veszélyes törzsek közelében tartózkodni hanem csak lekapnák a polcról a századjára hordott gumival rögzíthető kis anyagot.

2020. aug. 31. 18:38
 29/60 anonim ***** válasza:
74%

Miben korlátoz egy maszk?

negyedjére...

2020. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
38%

Akkor válaszolok én.

Mivel nem veszem meg pics@ drágán az orvosi maszkot, ezért varrottat hordok.

Én alig kapok benne levegőt. Többet piszkálom a szám mint amúgy tenném, mert folyton igazítani kell. Ha az orromra is ráhúzom a perifériás látásom nem működik. Gyakran otthon felejtem és akkor vagy mehetek vissza érte, vagy nem engednek be sehová.

Nagyon ritkán ki is sminkelném magam ha van vmi esemény, de ugyebár igy annak is lőttek. Bár a látásom jó, de monitorozásához hordok szemüveget, szóval azzal kombózva majd biztos nagyon kellemes élmény lesz, ha be kell járnom melózni.

Röviden ennyi, de nem panaszkodásból írtam. Arra a kevés időre míg hordanom kell, kibírom. De ne mondja már senki, hogy olyan kényelmes egy maszk a 30 fokos nyárban.

Mondjuk mág legalább melegít majd 😁

2020. aug. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!