Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor ismerik már fel az...

Mikor ismerik már fel az emberek, hogy a koronavírus kamu, a maszkot csak azért kell hordani, hogy kontroll alatt tartsanak minket?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy nem fogok maszkot hordani, nevetséges, hogy az emberek azt hiszik, hogy ez megvédi őket egy nemlétező vírustól. Ha bemegyek valahova, az arcom elé teszem az ingemet, de eszemben sincs szájkosarat felvenni.

Elég kontroll volt, hogy a "vírus" miatt tavasz óta otthon dolgozom.



2020. aug. 31. 17:46
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Leírtam... Teszek rá mit okoskodsz.
2020. aug. 31. 18:44
 32/60 anonim ***** válasza:
82%

Csak eppen rossz regisztraciorol, te nagyon egysejtu...

A helyedben tok nyugodt lennek a maszkok miatt, megha valos lenne is az oxigenhianyos allapot, amit a csokkentek terjesztenek, teged nem veszelyeztetne az agykarosodas veszelye mar.

2020. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
81%

KÉRDEZŐ!

Belinkelnéd azt a kérdést, amelyikre tegnap mindenki igazat adott neked?

Erre utaltál a 18:18 órai kommentedben. Végtelenül kíváncsi vagyok azokra a válaszokra. Ha netán nem linkeled be, akkor hazugnak képzellek, de remélem nemcsak én...

Egyébként szerintem egyetlen mondatodban sincs igazad.

2020. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:
Milyen rossz regisztrációról te nagyokos? Mit kell még magyaráznom? Hányszor írjam még le? Meg milyen regisztrációról? Még külön regisztrálnom is kell újra, hogy megértsd? :D
2020. aug. 31. 19:00
 35/60 A kérdező kommentje:

Ki lett adva, hogy mindenki hordjon maszkot és a birka emberek hordják is. Ez szerinted nem kontrollálás?


Ha ez működne a virulógusok (akik a vírusokat kutatják) nem csak szkafanderben mernének a veszélyes törzsek közelében tartózkodni hanem csak lekapnák a polcról a századjára hordott gumival rögzíthető kis anyagot.



Ki lett adva, hogy mindenki hordjon maszkot és a birka emberek hordják is. Ez szerinted nem kontrollálás?


Ha ez működne a virulógusok (akik a vírusokat kutatják) nem csak szkafanderben mernének a veszélyes törzsek közelében tartózkodni hanem csak lekapnák a polcról a századjára hordott gumival rögzíthető kis anyagot.


Ki lett adva, hogy mindenki hordjon maszkot és a birka emberek hordják is. Ez szerinted nem kontrollálás?


Ha ez működne a virulógusok (akik a vírusokat kutatják) nem csak szkafanderben mernének a veszélyes törzsek közelében tartózkodni hanem csak lekapnák a polcról a századjára hordott gumival rögzíthető kis anyagot.


Ki lett adva, hogy mindenki hordjon maszkot és a birka emberek hordják is. Ez szerinted nem kontrollálás?


Ha ez működne a virulógusok (akik a vírusokat kutatják) nem csak szkafanderben mernének a veszélyes törzsek közelében tartózkodni hanem csak lekapnák a polcról a századjára hordott gumival rögzíthető kis anyagot.

2020. aug. 31. 19:00
 36/60 A kérdező kommentje:
Remélem ennyiszer elég lesz.
2020. aug. 31. 19:00
 37/60 A kérdező kommentje:

#35 A szabályzat szerint egyébként nem szabad másik kérdést linkelni, ti nagyon szabálykövető emberek.....

de tessék. És nem a kérdésre adtak igazat, mivel nem az én kérdésem! a kérdés alatt adtak nekem igazat! Látom a szövegértés sem megy!

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2020. aug. 31. 19:02
 38/60 A kérdező kommentje:
#32 Örülök, ha neked az a legnagyobb problémád ezzel az egésszel, hogy nem tudod kimázolni a pofád!
2020. aug. 31. 19:09
 39/60 anonim ***** válasza:
80%

Ki lett adva hogy dolgozni kell mert az emberek így kapnak pénzt. A birka emberek még dolgoznak is.

Szerinted ez nem kontrollálás?


Ki lett adva hogy az utcán ruhát kell hordani, és a birka emberek hordanak is.

Szerinted ez nem kontrollálás?


Ki lett adva hogy iskolába kell járni, és a birka emberek járnak is. (Különben olyanok lesznek mint te)

Szerinted ez nem kontrollálás?



Az érvelésed gyakorlatilag értelmetlen. Ezzel csak azt bizonygatod hogy az agyrágó bogár éhen halna a fejedben.

2020. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdező agyatlan de nem kicsit.
2020. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!