Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinél, hogyan nyilvánult meg...

Kinél, hogyan nyilvánult meg egy nárcisztikus ember reakciója, amikor levegőnek lett nézne?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 10:30
A kérdező szavazást indított:
Megvert
Szidalmazott
Rossz pletykát terjesztett rólam
Keresztbe tett
El mentem mellette leköpött
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére én nem élek vele együtt, így csak a szomszédjától tudtam meg, hogy miután nem voltam hajlandó válaszolni az üzeneteire, szétverte a fél lakását.
2020. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Probàlt volna vàltoztatni, azt ugy èrtékeltem is, csak épp nem sikerült neki, megint kibujt késöbb a sajàt énje. Ellehetetlenit magàtol engem teljesen.


Önmaguk foglyai az ilyenek.

2020. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
Duzzogva csapkodás váltakozva ordítva csapkodással.
2020. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Komplett jelenetet rendezett, hisztizni kezdett és abszolúte nem érdekelte őt, hogy hányan nézik. Ha olyanja volt addig hajtogatta a nevem, szinte nyafogva, míg a figyelmem egészét meg nem kapta.

Ha nem írtam vissza azonnal, mert otthon sem voltam, képes volt akár több tucat üzenetet írni. Szerencsémre a java csak ilyen "sziaaaaaaa, helló????" jellegű szösszenet volt. Előszeretettel jegyezte meg mindig, a legközelebbi találkozásnál, hogy milyen sokáig tartott visszaírnom, de az már nem érdekelte, hogy nem voltam otthon és olyankor nem csüngök a telefonomon.

2020. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szavaztam, mert nincs közte a válasz.


Anyám sajnos nárci. Nagyon nehezen tudok őt kizárni, de ha látja, hogy nem foglalkozom vele, azonnal elkezd visszaédesgetni. Sajnos már átlátok rajta.

2020. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem szoktam az emberek reakcióit annyira figyelni. Egy ilyen embernél, meg főleg nem várom meg h mit reagál. Az ilyen személyiségzavarosak általában a hozzá közel állókon szokták kitölteni a dühüket. Főleg a férj/feleség, meg gyerekek szívják meg. Szomi..
2020. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Rengeteg szidalmazás, undorító több oldalas levelekkel, mixelve egy kis hírnév rontással. Azután, mikor kidühöngte magát, akkor hirtelen ömlöttek a szebbnél szebb levelek és ígéretek. A gmail-em már teljesen nyálas volt a leveleitől. Lementettem a leveleit, új Gmailt nyitottam. Szerintem már a házát is szétverte dühében. Off: a rendőrök már keresik őt, mivel egy regényt tudnék írni, hogy mennyire tönkretett és kihasznált, ahogyan más áldozatokat is. :)
2020. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nincs benne a szavazásban, hogy másoknak panaszkodik és áldozatnak tetteti magát, mert a másik "gonosz" ember le se xarja
2020. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7es mivel tudtál/tudtatok feljelentést tenni a rendőrségen, amit komolyan is vesznek, mert pl a gyermekbántalmazás, családtagtól lopás semmilyen létező hatóságot nem érdekel?
2020. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szól hozzám, de provokált meg szerintem most is direkt tesz dolgokat amiről tudja, hogy fe tudja cseszni az agyam.
2022. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!