Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság mivel tudná megvédeni...

Manapság mivel tudná megvédeni magát egy lány?

Figyelt kérdés
Mi az amit legálisan magamnál hordhatok egy támadás megfékezéséhez? Mondjuk megtámad egy erősebb pasas este vagy nappal belém kötnének a cigányok. 20 fölötti vékonyka lány vagyok, de ha érzem a bajt, akkor a futás marad. De szerencsére csak 2x fordult elő ilyen velem. De ha mondjuk este vagy hajnalban kell sötét utcán mászkálnom akkor mi a fenét csinálhatnék, hogy ne essen bántódásom? Nem öltözök kihívóan. Mi az ami kicsit is meg tudná fékezni a támadót amit akár a táskámban is hordhatok nappal. Lányok nektek mi vált be? Paprikasprayről még mindig nem tudom, hogy legális e vagy nem és nem akarok bajba kerülni miatta ha neadjisten átkutatnának valahol. Mindig az a félelmem, hogy kora hajnalban mikor mégsötét van és sehol senki, hirtelen megragadna valaki.

2020. szept. 1. 11:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

De erősen ajánlom hogy folyton 3-7en menjetek.

(mert legalább nem kell annyira fosni)

2020. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
köszi AZ Ötleteket. Szerencsére eddig nem kényszerültem használni, de kitudja ugye. akkor paprikaspray leeht nalam max kimagyarézom magam de inkább az mint hogy megtámadjanak vagy megerőszakoljanak..neten is lehet rendelni paprikasprayt utánvéttel? valaki tudja ezt esetleg?
2020. szept. 9. 08:44
 13/22 anonim ***** válasza:

Paprika spray nem lehet magadnál,max otthon.

Am ilyen önvédelmis boltok van ilyen

2020. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
akkor minek találták fela paprikasrayt ha csak otthon lehet?logikátlan..
2020. szept. 9. 11:47
 15/22 anonim ***** válasza:

ez a magyar törvény..

Sajnos sok a hülyeség benne

2020. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
amúgy ottthon ha lehet pl betörés ellen kéne használni vagymi? mert paprikaspray nem sokat ér de pár mp előnytcsak ad azért.
2020. szept. 9. 18:28
 17/22 anonim ***** válasza:

16

Privátban egyszer leírtam már..."szívesen".

2020. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

szia!

Betörésnél pont jó mert pár percre jó.

Nézz utánna

2020. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
köszi. akkor végulis itthon nyugodtan hasnzálhatom ha betörnek esetleg. bar meg sose tortek be de ez is segítene.
2020. szept. 10. 08:48
 20/22 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk ha betörnek három szabály van:

1.védd magad meg akivel élsz

2.próbálj szökni a házból

3.ne félj ölni

2020. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!