Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nőknek imponál, ha egy...

A nőknek imponál, ha egy pasas legtöbbször arról beszélget velük, hogyan tud profin konfliktust kezelni, és megvédeni egy nőt?

Figyelt kérdés
Van más témája is, de legtöbbször a biztonság, a nő megvédése.

2015. ápr. 6. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem találtam még olyat, aki erről akarna beszélni.
2015. ápr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha hihető is, akkor igen.
2015. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ugyanis nem pofázni kell róla hanem csinálni.
2015. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem tudok vele mit kezdeni, ha folyton erről beszél. Egyrészt halál unalmas, másrészt ha csak beszél róla az nem nagy dolog. Hülyét kapnék, ha egy emberrel nem tudnék másról beszéli, nagyrészt csak erről.Viszont, ha egész véletlenül olyan helyzetbe kerülnénk, hogy baj van és ügyesen el tudná intézni, akkor igen, imponálna.
2015. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez elég gázul hangzik. el sem tudom képzelni azt a beszélgetést..
2015. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tetszene, hogy mindig az a téma, hogy megvédene, vagy valaki mást. Nekem emiatt úgy tűnne, hogy az egész női nemet gyengének és életképtennek tartja. Miért kéne egyáltalán megvédenie? Ha konfliktusom van valakivel, akkor azt nekem kell elintéznem, nem másnak. Tartom magam annyira értelmesnek, hogy meg tudjam magam védeni. Ha vesztésre állok egy vita alkalmaval, akkor nagyvalószínűséggel azért van, mert nincs igazam. Ebben a helyzetben meg pláne nem álljon mellém senki, se családtag, se ismerős, se senki. A hülyéket ne támogassuk. :D

Az érdekelne amúgy, honnan jött ez a bintonság megvédés mánia a férfinél.

2015. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tobbszor akkor en mar tuti furcsan neznek ra.
2015. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!