Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság mivel tudná megvédeni...

Manapság mivel tudná megvédeni magát egy lány?

Figyelt kérdés
Mi az amit legálisan magamnál hordhatok egy támadás megfékezéséhez? Mondjuk megtámad egy erősebb pasas este vagy nappal belém kötnének a cigányok. 20 fölötti vékonyka lány vagyok, de ha érzem a bajt, akkor a futás marad. De szerencsére csak 2x fordult elő ilyen velem. De ha mondjuk este vagy hajnalban kell sötét utcán mászkálnom akkor mi a fenét csinálhatnék, hogy ne essen bántódásom? Nem öltözök kihívóan. Mi az ami kicsit is meg tudná fékezni a támadót amit akár a táskámban is hordhatok nappal. Lányok nektek mi vált be? Paprikasprayről még mindig nem tudom, hogy legális e vagy nem és nem akarok bajba kerülni miatta ha neadjisten átkutatnának valahol. Mindig az a félelmem, hogy kora hajnalban mikor mégsötét van és sehol senki, hirtelen megragadna valaki.

2020. szept. 1. 11:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

nekem a vadaszboltban azt mondtak, hogy legalisan lehet nalad paprikaspray is (bar lehet rosszul tudta ezek szerint)


de szerintem nyugodtan vedd meg, eleg kicsi annak az eselye hogy pont teged igazoltassanak, es bele is kossenek ebbe

2020. szept. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
glock
2021. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!