Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lidlben a baromi nagy bevásárl...

Lidlben a baromi nagy bevásárlókocsiból hogy az ördögbe lehet kipakolni a cuccokat a szalagra?

Figyelt kérdés
Tudom, baromi nagy problémáim vannak, na de akkor is. Olyan rohadt nagy, és hosszú az a kocsi, hogy nem lehet normálisan belehajolni, és az elejéről is kiszedni a cuccokat. Ha nem állnának mindig ezren 1-1 sorban, akkor lehet úgy helyezkedni, ide-oda tologatni, hogy mindent kiszedjek, de olyan kb. 100-ból egyszer van. A két pénztár között nincs annyi hely, hogy a kocsi mellé álljak, így ha nem megyek a kocsi elé, akkor nem tudom rendesen kiszedni a cuccokat, még ha beleesem a kocsiba sem. Pedig nem vagyok annyira törpe (168cm). Ti hogy oldjátok meg?

#Lidl #rohadt nagy bavásárlókocsi
2020. szept. 7. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszed a kisebb típusú kocsit? 🤷‍♀️
2020. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Abban a Lidlben, ahová néha mi járunk, 3 féle méretben vannak kocsik. A legkisebb, zászlós, gyerekeknek, közepes méretű, meg van az a baromi nagy, amit te is említesz. Nálatok nem így van? Soha nem viszem a legnagyobbat, utálok manőverezni vele a raklapok, dolgozók és vásárlók között.
2020. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1, Mert akkor fordulhatok háromszor. :D Utálok vásárolni járni, szóval próbálom 3 hétre összeszedni ilyenkor, ami kell, így hét közben max. pékségbe, zöldségesbe kell beszaladnom.
2020. szept. 7. 15:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a problémádat. Vagyis értem, de nem teljesen.

150 centi vagyok és így is tudom használni azt a nagyobb fajta bevásárlókocsit.


Ha az elejéről akarok kipakolni, akkor egész egyszerűen az eleje mellé megyek és onnan szedem ki, és teszem a szalagra. Majd vissza hátra és tolom a kocsit a kasszához.

2020. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4 A helyi lidlben akkora a hely, hogy a nagy kocsi éppen befér a két pénztársor közé, ha állnak mögöttem (kb. mindig így van) nincs lehetőségem elé, mögé mászkálni, mellé egyáltalán nem (ha kicsit szélesebb hely lenne, és mellé is tudnék menni, minden probléma megoldott lenne). Vagy elé megyek, vagy mögé, és ott ragadok. Mondjuk, ha a kocsi elé megyek, az még a jobbik eset, mivel az eleje alacsonyabb, így nem kell annyira átesni a kocsin, hogy a túlvégről kiszedjem a cuccokat, és ha az mondjuk 2 karton víz/üdítő, akkor még könnyű dolgom is van. De azért elég hülyén nézhetek ki pakolás közben, és így sem túl kényelmes. Sokszor csinálom azt, hogy ha a mögém beállni készülőnek kevesebb cucca van, mint nekem, akkor magam elé engedem, és addig van időm a szalag végén szarakodni, de amikor nem így van, akkor tiszta szívás az egész.
2020. szept. 7. 15:38
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Ááá, így már értem :) akkor szerencsés vagyok azzal a Lidl-lel amibe járok.


Szerintem akkor nincs jó megoldás. Ha kocsival vagy, akkor talán érdemes lenne egyszer térni, hisz a cuccaid a kocsiba úgyis meg fognak várni.

Vagy esetleg pakolj a kocsi elejéről (ahogy írtad, ott alacsonyabb és jobban eléred a végét), és a kocsi végére olyan dolgokat tegyél, amik nagyobb felületen elérhetőek (pl. egy fagyasztott pizzás dobozra simán rápakolhatsz még konzerveket vagy befötteket, megbírja és egyben ki tudod szedni őket ha a pizzás dobozt emeled).

2020. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nemaRendőrség ***** válasza:
21%
Ne ott vásárolj. Silány dolgokat árulnak
2020. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 Szerintem a Lidl, és az Aldi a hazai áruházláncok közt magasabb minőséget kínál, mint a többi üzlet, mi szeretjük a termékeiket.
2020. szept. 7. 17:03
 9/11 A kérdező kommentje:
6, Igen, így szoktam taktikázni én is, kész logikai játék. :D Lehet javasolni kéne nekik, hogy a két kocsiméret közé az olyan problémás idiótáknak mint én kerüljön be még egy méret. :D
2020. szept. 7. 17:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenki tartana a távolságot, könnyebb lenne...
2020. szept. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!