Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ültem ma a metrón és felszállt...

Ültem ma a metrón és felszállt egy nagyon jó csaj ilyen feszülős latex hatású nadrágban, isteni kerek feneke volt. Nem volt túl sok hely így elég közel állt meg háttal hozzám, és néha így picikét pucsítgatott. Szerintetek ez mit jelethetett?

Figyelt kérdés

Vajon direkt csinálta vagy csak nem vette magát észre, vagy valami baja volt talán?


F



2020. szept. 8. 23:33
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben van annak szaga :D
2020. szept. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Dereka nemn fajhatott mert nem volt 25nel tobb a csaj. Amit a 10es ir abban meg akar lehetne is valami, lehet az otthoni insta poszt ota ugy maradt a dereka... :DD


Vagy azt probalta kilazitani vagy tenyleg belgazok gyotortek es probalt megszabadulni toluk... :DD Bar amugy abbol a latexszeru cuccbol szerintem semmi levego nem aramlik at szoval akar meg az is lehet hogy sunyiba odapukizott.. :DD

2020. szept. 9. 01:09
 13/42 anonim ***** válasza:
11%

Ha faj a derekam,megtornaztatom.


Ettol fuggetlenul,mindenkivel ismerkedj,aki bejon. Lehet neki is tetszettel! Nem veletlen allt oda.

N

2020. szept. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
98%
Ugye azzal tisztaban vagy, hogy fiatal embereknek is fajhat a derekuk? En is huszoneves vagyok, ennek ellenere rendszeresen faj.
2020. szept. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
18 éves létemre a rengeteg cuccnak amit cipelni kellett és a már alapból rossz tartásomnak köszönhetően napi szinten ég, fáj a vállam és a derekam, volt hogy utóbbi be is csípődött. Szóval igen, a fiataloknak is fájhat a dereka.
2020. szept. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
1%
Miért nem dörzsölted oda a farkad?
2020. szept. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
81%
Ha átadtad volna neki a helyedet, akkor még szóba is állt volna veled.
2020. szept. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Inkabb gyonyorkodtem a popojaban, eszem agaban nem volt atadni a helyemet...:DD
2020. szept. 9. 08:15
 19/42 A kérdező kommentje:
Oke, elhiszem, hogy fiataloknak is fajhat a hata, de itt nem hiszem, hogy errol lett volna szo. Vagy ha igen, akkor sem a metro kellos kozepen pucsitgatok feszulos cuccban...
2020. szept. 9. 08:20
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, H nem láttál még ilyet, de ideje túllépni rajta 😂
2020. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!