Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ültem ma a metrón és felszállt...

Ültem ma a metrón és felszállt egy nagyon jó csaj ilyen feszülős latex hatású nadrágban, isteni kerek feneke volt. Nem volt túl sok hely így elég közel állt meg háttal hozzám, és néha így picikét pucsítgatott. Szerintetek ez mit jelethetett?

Figyelt kérdés

Vajon direkt csinálta vagy csak nem vette magát észre, vagy valami baja volt talán?


F



2020. szept. 8. 23:33
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Tullepek en, csak nehez...😂
2020. szept. 9. 08:24
 22/42 anonim ***** válasza:
44%
Ilyenkor kell tökösnek lenni és megszólítani.
2020. szept. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezt annyira birom.

Valamit csinal a no, az tetszik valakinek, errol fogalma sincs, nem direkt van, de a pasi szerint mar neki kelletti magat...


Volt, hogy szomszedon kiscsavon röhögtem,erre kozolte h tuti akarok tole valamir, ne is tagadjam

2020. szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Egy szoval se mondtam, hogy nekem kellette volna magat... Csak probaltam rajonni miert csinalta. Nem mindennap tapasztalok ilyet hogy a metron egy fullos csaj tekereg elottem...
2020. szept. 9. 09:55
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Linkelj már be hasonló videót erről a tekergésről, mert lehet, te párzási táncnak nézed azt, hogy egy ember nem akar elbszódni a metrón.
2020. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Nem fogok videot linkelgetni, kepzeld magad ele ahogy ulsz a metron es szemmagassagban egy csajszi neha-neha kicsit behajolgat.
2020. szept. 9. 10:31
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Derékfájás

Nem mondtad tenyleg, megse fogadod el, ha azt irjak, hogy nem neked pucsitott, hanem eroskodsz h tuti nem, dereka se fajhat ennyi idosen..kifogasokat keresel h ne omoljon ossze az illuziod

2020. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
De nem tudom elképzelni. Ti pasik azt is furának tartjátok, ha remeg a lába a metrón.
2020. szept. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Azzal mozdulattal korrigálta az egyensúlyát, vagyis inkább az egyensúly kiegyenlítés során a csípőjét is használta, vagy követte. Például nem tudod úgy megvakarni az orrod, hogy a vállad/könyököt ne mozogjon el.
2020. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Oke, lehet igazatok van. Nem tunt ugy mint akinek faj a dereka vagy barmije, de elkepzelheto...
2020. szept. 9. 12:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!