Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, férfiak! Nektek ez már...

Fiúk, férfiak! Nektek ez már túl sok "ajándék" lenne egy lánytól?

Figyelt kérdés

Először fogom vendégül látni a városomban egy barátomat. Mivel már sokat költött rám (ha ettünk, mindig ő fizetett) és én vagyok "otthon", gondoltam alap, hogy a mostani vacsorát én állom (nem a szeme előtt rendezném persze a számlát, hanem előre be lesz fizetve a helyre a fogyasztás ára).

Ugyanakkor van egy ajándékötletem, ami már nagyon régóta a fejemben van. Ez is egy étel, amit nagyon szeret és nagyon hiányzik neki az országából (nem magyar a srác), viszont Magyarországon még sehol sem sikerült találnia. Nekem sikerült és már nagyon szeretném átadni, de ma egy családtagom azt mondta, az túl sok lenne, főleg így, hogy a vacsorát is én állom, nehogy kínos helyzetbe hozzam a fiút vagy esetleg én legyek "sok" hirtelen.

Szerintetek? Ti hogy éreznétek magatokat ilyen helyzetben / mit gondoltok róla?


Köszönöm szépen előre is a segítséget! :)



2020. aug. 18. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez rendben van. Melyik országból származik a fiú? Biztos örülni fog annak az ételnek
2020. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jo otlet:)
2020. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ugandai, egy gyümölcsről van szó :)

Akkor azt mondjátok, nem lesz ilyen "elözönlős" érzete a dolognak? Mert nem annak szánom, egyszerűen csak már régóta örülök, hogy találtam, és olyan jó lenne megvenni és odaadni, mert tényleg olyan nosztalgikusan beszélt róla.

2020. aug. 18. 22:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Plusz meg tudnám oldani játékos módon az átadást, mondjuk csukja be a szemét és találja ki, mi van benne stb. Úgy már annyira nincs olyan "direkt" ajándékozási pillanat hangulata a dolognak.
2020. aug. 18. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

tök jó ötlet


elárulnád, milyen gyümölcsről van szó?

2020. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi off: de ti hol találkoztatok, ha szabad tudnom? :)
2020. aug. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyan, szerintem totál nem túlzás, én valami többtízezres értéket vártam elsőre... szerintem aranyos, figyelmes dolog és biztos örülni fog neki :)
2020. aug. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Passionfruit /passió gyümölcs / maracuja, ahogy tetszik :)


Köszönök minden választ! <3

2020. aug. 19. 21:17
 9/9 anonim válasza:
100%
Szzerintem nagyon jó ötlet, ha az árról van szó, ember azért élünk hogy éljünk, nyugodtan költekezz arra amire akarsz és ne érdekeljen az ár. ^^
2020. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!