Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki Ausztriában...

Szerintetek ciki Ausztriában az angolt használni?

Figyelt kérdés

2 hónapja élek Vorarlbergben, Ausztriában és sajnos csak az angolomra tudok hagyatkozni mert németül már nem tudok beszélni. 9 évig tanultam mert német tagozatos általánosba jártam de mivel mindenhol az angolt használom ezért teljesen elfelejtettem beszélni. Majdnem mindent megértek és ha beszélnek hozzám akkor képben vagyok teljesen, viszont válaszolni nem tudok. Az elején még örültem,hogy egyáltalán megértetem magam angolul viszont már kezd kellemetlen lenni ha bankba megyek vagy hivatalos ügyet intézek és nem beszélnek angolul. Ti mit gondoltok? Mennyi idő mire elkezdek beszélni? Kurzus jó ötlet lehet?


24/L


2020. szept. 9. 11:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Wooow! Gratulálok!
2022. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!