Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találhatnám meg azt a...

Hol találhatnám meg azt a személyt,aki jobb útra TUD terelni,és segít abban,hogy rendbehozzam az életemet,vagy legalábbis sok területén?

Figyelt kérdés
És emelett nem baj neki,ha valaki nem hálátlan :)
2020. szept. 12. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Szia Kérdező !

Pisti vagyok, 15 éves és málna fagyi szakértő. Éppen nincs házi feladat, unatkozom és ráérek. Sikeres vagyok Bioszból, fizikából és kémiából és még Gizinek is tetszem.


Bocsánat kérdező, csak nem tudtam kihagyni. Természetesen nem 15 éves vagyok és nem Pisitke és nem értek a málna fagyihoz. Csak hogy ezt sohasem tudhatod itt.


Olvasd el a „Ne szarakodj, élj” című könyvet. Nézd, rendbe szeretnéd hozni az életed az klassz. Viszont, mit tettél, ezért, tegnap, mit teszel érte ma és mit teszel ezért holnap ? Az egyik legrosszabb amit tehetsz, ha névtelen, ismeretlen emberekre bízod az életed, már pedig, itt névtelen, ismeretlen emberek vannak. A legfontosabb személyt aki segíthet neked, megtalálod a tükörben.

Üdvözlettel :

Az univerzum postása.

2020. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Milyen dolgokról van szó? Olyan ember kell aki mar atelt egy s mast es pozitivan ki tudott jonni belole.. utana felepitette magat.. es a tapasztalatat tudja atadni. Amit egy pszichologus soha nem fog tudni.
2020. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

Ja, mert a pszichológus még soha nem élt át dolgokat.

Nem volt depressziós periódusa, nem gyászolt, nem érte trauma, nem szakított/ak vele, nem vetélt el, nem született gyermeke, nem bántalmazták, nem csalták meg, nem rúgták ki,nem vonzódhat a saját neméhez, ultraharmonikusak a családi kapcsolatai, stb. tehát kib.szottul semmi tapasztalata ('saját élménye') nem lehet az átlagembereket sújtó kríziseket illetően. Ühümm, értjük.

2020. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

a 13-as már kapizsgálja a dolgokat, már kapizsgálja,nem teljes,de a jégyhegy csúcsa megvan.

Amennyiben egy pszichológus nem képes többre,nem vagyok a kompetenciája,akkor minek pszichológus?Nemhogymár 100 rendfokozatnak kelljen lennie...Azért kicsit az emberekhez is érthetne,nem csak ahhoz,hogy "na akkor ez a dumcsizás 5000 lesz barátom"....

2020. szept. 13. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!