Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki érzi magát boldogtalannak,...

Ki érzi magát boldogtalannak, elveszettnek és miért?

Figyelt kérdés
Ha lehet írjatok kort is meg, hogy mi az ami szerinte segítene rajta stb.. :)

2020. szept. 15. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Csak azért érzem magam elveszettnek mert megszülettem ,azon kivül minden rendben, 23/f
2020. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez nem folytonos állapot, de időnként rámtör, amikor magányosnak érzem magam.

Segítenének rajta a régi barátok, akik az eltelt évek alatt leépültek mellőlem (van akit nem sajnálok, de vannak akik nagyon hiányoznak), és segítene még egy tartós és erős párkapcsolat, amiben azt érzem, hogy szeretve vagyok.


26

2020. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elveszettnek érzem a magamat a munkámra vonatkozóan, mert egyre jobban rosszabb irányba navigálom magamat, és onnan elmozdulása-, kiugrási lehetőséget nem találok.
2020. szept. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ha már végeztem volna a sulival és lenne munkám jobb lenne.
2020. szept. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha elveszettnek érzem magam a betegségeim miatt (epilepszia és pánik) és azért, mert ha jobban tudnék haladni az egyetemen akkor hamarabb végeztem volna és lenne már jó munkahelyem is. De hát, minden nem teljesülhet egyszerre.

L/26

2020. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

40/N inkább reménytelennek

mint elveszettnek. Mert nem szeret senki és én sem szeretek senkit. Senkinek nem vagyok fontos és akiknek valaha az voltam már nem él. :(

2020. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egykor gazdag érzelmi világom kihalófélben van. Egyre sivárabb. Egyre érdektelenebb vagyok. Senkit nem szeretek, semmi nem okoz örömet. Nem érdekel, mi lesz velem.
2020. szept. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem, hogy a páromon kívül nem tudok kapcsolatot teremteni másokkal, és megfulladok azon a vidéki megyeszékhelyen, ahol élek.

Bárki mással való kapcsolatomban azt érzem, hogy nem vagyok rendben, hogy valami baj van velem, rosszallóan néznek rám, hogy nem fogadják el a döntéseimet, hanem valamiféle "társadalmi funckió" és rendszerelem-szerep betöltését várják tőlem. Hogy valahogy rajtam kívül mindenki "jobban tudja", mit kellene tennem, hogyan kéne élnem. Ez mérgezi a gondolataimat, és a párkapcsolatomra is negatívan hat, amit nagyon nem akarok.

Szeretnék barátokat és egy elfogadó légkört, ahol nem a másik hiányosságait keressük, meg azt, hogy mi miért, hogyan vagyunk többek-jobbak a másiknál, hanem segítjük egymás fejlődését, megerősödését és az élet minket érdeklő kérdéseire, területeire fókuszálunk ahelyett, hogy mások életében vájkálnánk.

Nem tudom, hogyan induljak el egy ilyen élet felé.

2020. nov. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!