Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyan változtassak?

Mit tegyek, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Állandóan szomoru vagyok.Minden napon a sirás kerülget.

Elvesztettem az érdeklödést minden után.

Szomoru vagyok,mert sok rossz dolog történt velem. De,hát kivel nem,ugye? De sajnos bennem tul nagy nyomot hagytak a fájdalmak.

Nem tudom feldolgozni a reménytelen,kilátástalan életemet. Nem látom,hogy mi értelme a munkámnak,hogy miért kellett megszületnem?!

Teljesen befordultam magamba évek óta! Bárcsak meghalnék,eltünnék ebböl az világból,mert ezt igy nem lehet elviselni lelkileg.

Nincsen barátom sem,meg senki aki csak egy kis szeretetet adna ebben az önzö világban.

Pedig nem vágyom nagy dolgokra. Számomra már egy ölelés is hatalmas öröm lenne az életemben.


Hogyan lehet ilyen boldogtalan,keserves életben egészségesen élni? Mit tegyek,ha már semmi sem boldogit vagy semminek sem látom az értelmét?

Mit csináljak,hogy legalább ne fájon az élet,hogy létezem? Mit csináljon egy olyan amber akinek már lassan semmihez nincs bátorsága,nincs semmi önbizalma.

Szégyellem a létezésem,az életem és mindenem.



2020. ápr. 13. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichologushoz.
2020. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz én is jártam, nagyon sokba került, és nem is segített, pedig tök komolyan vettem.

Sajnállak. Két éve teljesen így voltam én is, néha most is előjönnek az ilyen gondolatok, pedig már egyetemre járok, és van egy csodás párkapcsolatom.

Bárcsak lenne rá garancia, hogy elmúlik.

2020. ápr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leirni,hogy 25F vagyok.

Mindig csak a szomoruság és a bánat van ami lassan,de felemészti a lelkem. Annyira fáj,hogy azt szavakban leirni nem tudom.

Évek óta csak a rossz dolgok történnek,mindig csak a fájdalom,a szerencsétlenség,a kudarc és a halált kell átélnem.

Ahogy múlik az idö csak egyre rosszabb és rosszabb lesz.Nem látom azt,hogy jön e még valaha jó idö.

A halálvágyam egyre erösebb és erösebb. Ugy érzem,hogy számomra nincsen hely e világon.

2020. ápr. 13. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!