Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha nem ismerem, de...

Normális ha nem ismerem, de már nagyon érdekli hogy mit csinálok?

Figyelt kérdés
Nem voltam 1 óra hosszáig és már kérdezte, hogy hol jártam, miért nem voltam fent, nem írtam meg hogy nem leszek fent. Azt mondta ha még egy fél órán belül nem lettem volna elérhető akkor felhívott volna. Pedig még csak neten beszéltünk. Ő mindig képet küld arról, hogy éppen hol van, és mit csinál, de én nem küldök róla képet.
2020. szept. 22. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Ki a nő és ki a férfi??
2020. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Úristen ez de beteg.
2020. szept. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, ő a férfi.
2020. szept. 22. 16:12
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem még most szakíts meg vele minden kapcsolatot, én imádom a férjemet, de nem érdekel, hogy óránként mit csinál, amíg nem vagyunk együtt, pláne nem képekkel illusztrálva, és vica versa. Honnan ismered? Hány évesek vagytok? Miért tudja a telefonszámod?
2020. szept. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2020. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert kérdőre von téged, hanem azért, mert egy óriási papucs. Kis lábbeli.
2020. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Most már nem elég napi egyszer kiírnod, muszáj óránként?
2020. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha csak hulye pcsa lenne, nem veszelyes. De ha egy elmebeteg kontrollalo pasi, ott semmi jora nem lehet szamitani, testi-lelki terrorra viszont igen.
2020. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még most mond el határozottan, hogy neked ez nem jó, nem fogsz óránként bejelentkezni, stb.
2020. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég bizalmatlannak tűnik. Ismerek egy srácot, akinek a mániája a küldj képet, mert semmi önbizalma mégis eljátssza, hogy ő a határozottabb a kapcsolatban. Én nem bírnám és nem is érdekel mit csinál a párom minden órában. Majd ha hazajött elmeséli. Mindent nem kell megosztani... most eszek, most főzök, most tvzek, most a lábam az asztalon.... kit izgat?
2020. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!