Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha még csak Facen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha még csak Facen ismerkedünk 2 hete, de ha már nem vagyok elérhető, kérdezi hol vagyok?

Figyelt kérdés
Nem voltam 1 óra hosszáig és már kérdezte, hogy hol jártam, miért nem voltam fent, nem írtam meg hogy nem leszek fent. Azt mondta ha még egy fél órán belül nem lettem volna elérhető akkor felhívott volna.
2020. szept. 22. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy ez nem normális
2020. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
2 hete csak pötyögtök. Miért nem vagy férfi és hívod el normális randira?
2020. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is anno ilyen volt a parom, meg a kapcsolat elejen. En orultem ennek es kulonlegesnek ereztem magam emiatt. Most, h mar megszunt ez, hianyzik :( es visszasirom. Nekem nagyon jo volt erezni, h igy erdeklodik es aggodik ertem.
2020. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, ő a férfi.
2020. szept. 22. 14:37
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Ja,az más!!..Akkor 2hete irogat,várasd még,legyen kitartó,mit tolakszik?Ha igazi férfi,akkor türelmes!

2# vok

2020. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek kérdezed meg minden nap, ha úgyse érdekelnek a válaszok?
2020. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

5/6, jó lenne nem írnál a nevemben.

Én vagyok a #2es! És az #5-ös választ nem én írtam!

2020. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!