Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire gondoltok amikor meglátto...

Mire gondoltok amikor megláttok egy fiatal huszonéves párt két kicsi babával?

Figyelt kérdés

Gondolok itt úgy a helyzetre, hogy szembe jönnek veletek az utcán, plázába...


(A húszas éveik elején 22-23 évesek)



2020. szept. 23. 10:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Mit gondolnék róluk? Semmit.
2020. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Akkor gondolnek barmit roluk, ha feltunoen gazul viselkednenek, vagy valami. Meg eleve attol meg, mert kineznek 22-nek, lehetnek idosebbek, engem is a leggyakrabban 22-24 evesnek tippelnek, kozben 29 vagyok...
2020. szept. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%
Minden kisbabás családra örömmel tekintek.
2020. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%

Alapvetően semmit, bár néha meg szoktam lepődni rajta amikor korombelieknek vagy nálam fiatalabb embereknek gyereke van. Én személy szerint nem érzem normálisnak, hogy valaki gyereket vállaljon 27-28 éves kor előtt, de ettől persze nem tartom rossz dolognak, ha valaki máshogy éli az életét.


24/F

2020. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Morzsi007 ***** válasza:
46%
Ma már ritka ilyen korán családot alapítani. Minden tiszteletem az övék, hogy be merték vállalni Ilyen “fiatalon”, sokan még idősebb korban sem, mert inkább csak magukkal foglalkoznak meg a szabadságukkal. Én 30 voltam, mikor született az első gyerekem a párom 28.
2020. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
55%

Semmit, mivel nem érdekel. Nem én vettem fel hitelt, nem én b@sztam el az életemet 20 évesen, nem én leszek a 2 gyerekes elvált anyuci sem a 2 gyerekes hétvégi apuci, nem én válok el pár éven belül stb stb stb...

Az embereket megbolondították ezzel a babaváró hitellel meg a CSOK-al, stb... de rohadt nagy koppanás lesz belőle pár év múlva.

2020. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Hát ez roppant tapintatos, kedves 6-os.

22 vagyok két gyerekkel. Csak szimplán kiváncsi voltam, hogy amikor szembe sétálunk valakivel miért néznek meg minket. Nem érdekel a CSOK, és a babaváró sem. Nem csak azért vállal az ember családot, hogy utána hitelt vehessen fel. Ha nálad a családalapítás egyenlő a hitel felvétellel, az meg nekem furcsa. Lassan hét éve vagyok együtt a férjemmel, szerintem jobban ismerem mint te. Remélem ezt az attitűdöt csak itt engeded meg magadnak névtelenül, és nem vagy ennyire faragatlan szemtől szemben. (Bár ha az ember háta mögött csinálod, az sem jobb.)

2020. szept. 23. 11:29
 8/32 anonim ***** válasza:
48%
22 évesen 2 gyerekkel saját erőből gondolom , még véletlen sem segítettek anyuék igaz? :) Te most tényleg azt hiszed hogy különb vagy másoknál mert 22 évesen lett 2 gyereked? 15 évesen összejöttél a férjeddel miközben egy szikra élettapasztalatod nincs... és jössz ide provokálni. :) Anyuci....
2020. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, ne ülj fel a 6-osnak, csak savanyú a szőlő:) sok boldogságot nektek
2020. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy meg minek rakod fel a kérdést ha nem bírod feldolgozni a válaszokat? :) Mindenkinek egyéni szubjektív véleménye mit gondol arról akinek 22 évesen 2 gyereke van...
2020. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!