Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen undorítóak a női...

Miért ilyen undorítóak a női wc-k?

Figyelt kérdés

Előre leszögeznem hogy én férfi vagyok, és egyetem mellett azzal keresek egy kis pénzt hogy a plázában vállalok takarítói munkát hétvégente. Nyilván a vécéket is takarítani kell.


Pár hete kezdtem el dolgozni, de amit azóta láttam, hát gyerekek én teljesen kiabrandultam a női nembol.


Egy férfi vécében maximum mellé van hugyozva, vagy a wc kefe tartója tele hugyozva, vagy a wc kefe nyele. Oké ez is undorító, bár nem fordul elő napi szinten, de ugye az ember be tudja annak hogy viccesen mondva a férfi egy állat, ilyen hülyeségekkel szórakozunk (pl középiskolaban én is megtettem hasonlókat)


De a nők... ugye a tisztaság, az igényesség mintakepei, ezer ruha, mindig illatosak, 5 fajta tusfürdő stb stb... És erre mi van a női wcben????


Hát először, az ülőke mindig körbe szejjel van hugyozva. De ez a legkevesebb. Wc papír szinte minden fülkében szetdobalva, vagy hugyosan ott hagyva az ülőken. De legalább egy fél guriga. A kollégákkal már tényleg azzal szoktunk viccelődni, hogy biztos ilyen kompoziciokat raknak ki a papírból. Tampon szetdobalva is rendszeres, a legtöbb nyilván vetés... hiába van kis kuka a fülkékben, mellé dobják, vagy felragasztjak a fülke falára... no comment... kilincs is gyakran véres vagy kakis.... Ruzsfoltokrol nem is beszélve, a fulkek, a falak és a tükrök is tele vannak vele a nap végére.


Tehát a kérdésem, hogy miért hanem ez?? Az internetet olvasgatva úgy látom hogy másnak is vannak ilyen tapasztalatai... itt élik ki magukat a nők vagy tényleg ennyire igenytelenek? Hogy van az embernek gusztusa egyáltalán bemenni így és elvégezni a dolgát?



2020. szept. 26. 00:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a női wc kialakításán változtatni kellene hazánkban, ha ennyire felette szeretnek "dolgokat" végezni.

A következőre gondoltam, amit más országban is használnak:


[link]


Tessék pisisek, ez való nektek, ha már úgy sem ültök rá;)

S igen, ezen használata közben nem tudtok telefont simogatni, így nincs 30 perc álmodozás meg sor sem:DDD

2020. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
De érdekes, ennél a kérdésnél hol vannak a nagy nővédő kommentelők?...
2020. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%
Mindig jönnek azzal, hogy a férfiak ilyen meg olyan undorítóak, érdekes, most hol vannak?
2020. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert népünk igénytelen.
2020. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Én nem tudom milyen plázában takarítasz, de nőkent ilyeneket nem tapasztalok. Oké, az ülőke mindig körbe van hugyozva, mert nem ülnek rá, csak fölé gugolnak, letörölni meg suttyók. De kakás kilincs, vagy tampon a falra ragasztva? Életemben nem láttam ilyet, sem pláza wc-kben, sem kocsma wc-kben.
2020. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
9. vagyok. 14, egy NÉMET hostelben hárman , idegenek aludtunk egy szobában két napig, a NÉMET pasi utolsó reggel úgy búcsúzott tőlünk, hogy lepisilve hagyta az ülőkét. Olyan hányinger tört rám a szagtól és a látványtól, hogy nem használtam a mosdót és egész nap nem tudtam utána sehol elmenni wc-re..
2020. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Bocs, közben eltűnt az a válasz, amire reagáltam
2020. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem akkor ért hidegzuhanyként, amikor megláttam a női mosdót Ferihegyen. Ugyanez volt a helyzet, azt hittem elhányom magam. Én is nő vagyok, de sosem csináltam még ilyet és nem is fogok soha.
2020. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
66%
Sokszor a seggük is büdös. Mész be egy másik nő után a fülkébe, és konkrétan majd elhányod magad, a többnapos segg és pina szagtól. Szóval a ruha lehet, hogy csili-vili, de alatta kb “rohad” az egész nő kívül-belül.
2022. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Fúj, undorító!
2022. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!