Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan csináltassam vissza az...

Hogyan csináltassam vissza az autót?

Figyelt kérdés
Fiatal felnőtt fiam nagyszüleitől kapott egy autót, friss jogsisként. Nagyon féltem, hogy balesetet okoz és nem szeretném, hogy egyedül vezessen. Emellett még iskolás (egyetem) és nem dolgozik, nincs keresete fenntartani, nekem meg nincs pénzem fenntartani még egyet. Hogyan vegyem rá fiamat vagy anyumat/apumat, hogy csináljak vissza az autót?

2020. szept. 26. 13:39
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
de ha a haját is te vágnád, az se terhelné a pénztárcádat
2020. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Nincs biciklije, de azzal semmi bajom nem lenne, azzal mehetne bárhova....
2020. szept. 27. 16:17
 33/47 anonim ***** válasza:

#32


Pont, hogy biciklivel van nagyobb esélye balesetet szenvedni, legalábbis autósként én jobban félnék biciklivel menni a főúton, mint akár csak egy Simsonnal, vagy Trabanttal...

2020. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Butaság, autóval ha összecseréled a féket és a gázt, akkor halálos is lehet a kimenetele. Nincs még a friss jogsisnak érzéke az autóhoz, simán megijedhet, elránthatja 90km/óránál a kormányt a fába, le az útról, és meg van a baj. Nem biztos, hogy tudod mikor kell megállni, vagy hogyan kell megállni ha előtted van egy autó és simán belemész. Biciklivel mehetsz járdán is, a kutya nem fog szólni, nem kell az autók közt flangálnod főutakon és nem tudsz vele száguldozni.
2020. szept. 27. 17:03
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire hülye ember nem létezik, tuti troll vagy
2020. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
és mitől lesz a friss jogsija "nem friss", ha sose engeded vezetni?
2020. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Erre irtam, hogy a "friss" elony is elveszik, ha honapokig, evekig nem vezet. Aki meg azt hiszi, hogy a gaz meg a fek osszecserelheto, az ezekutan tenyleg debil... En torlom ezt a kerdest most, nem idegelem magam :/
2020. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

"Butaság, autóval ha összecseréled a féket és a gázt, akkor halálos is lehet a kimenetele."


Te állat! Oktatóval tanult legalább 30 órán keresztül vezetni, majd a vizsgabiztos és az oktató előtt bizonyította, hogy biztonságosan képes eljutni A-ból B-be!!!

2020. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Ha Tigris tankja, vagy T34-ese lenne a gyereknek, azért biztonságban éreznéd?
2020. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

elránthatja 90km/óránál a kormányt a fába


elárulom, hogy a városkátokban/falutokban lévő fodrászig 50 km/óra a megengedett maximális sebesség. de psssz!


és te még ezt sem engeded neki

2020. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!