Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert küldik el egy két ember...

Miert küldik el egy két ember képet napiszarra vagy ki, kik azok?

Figyelt kérdés
Láttám pár ismerősömet is fel került, mindennek el lettek hordva és olyan nyomdafesteket nem tűrő mocskolodas ment a kép alatt, hogy az gusztustalan volt. Ki üzemelteti egyáltalán ezt az oldalt, és kit mi visz rá, hogy elküldje bárkinek is a képet oda?!nem meztelen, nem kidobott csocsu képek voltak mielőtt bárki is egyből ezzel kezdi!
2020. szept. 26. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ki nezi ezt az oldalt? Szerintem aki nezi, az ugyanolyan alja ember, es az o erdeklodese tartja fent az ilyen oldalakat.
2020. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Hiaba pontoztatok le az elsot, teljesen igaza van. Sokat elarul valakirol, ha ilyen oldalt nez.
2020. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Én megszokásból szoktam beküldeni ilyen képeket. Hogy mikor és kiről készült képet küldtem be elsőnek? Arra már nem emlékszem.
2020. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Hogy miért? Gondolom várják, hogy gyűlölködjenek mások a képek láttán, vagy ócsárolják a képeket/az illető kinézetét. Vannak emberek, akiknek elégtételt jelent mások kifigurázása.

Nekem régebben ismerősök meséltek arról az oldalról, hogy mi megy ott, én magam sose néztem.

2020. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Miről beszélsz? Ránéztem, nem is lehet kommentelni. Amúgy nem vészes úgy látom.
2020. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Már regisztrálni sem lehet arra a szeny oldalra, el kell felejteni, nem lesz tőle szarabb az életed.
2020. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell velük foglalkozni, ilyen egyszerű, ha fel is kerül v mi kb 3 napig érdekes, aztán elfelejti mindenki.
2020. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem kell kamuzni. Oda csak mocskos szájú ringyók kerülnek és janiskodó negyven kilós C-sek.
2020. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Régebben láttam párszor az oldalt. Amellett, hogy az oldal szerkesztői, kommentelői sem különbek, olyan képpel nem találkoztam, amelyik nem illett volna oda.
2020. szept. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!