Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondja rám anyám, hogy...

Miért mondja rám anyám, hogy csúnya vagyok mióta sikeresen le tudtam fogyni?

Figyelt kérdés
Anno általános és közép iskolában nagyon duci, kövér voltam, sokat piszkaltak és bántották is ez miatt... Rá vettem magam a konditeremre és több mint 10 kg-tol sikerült megszabadulni! Szerintem én voltam akkor a világon a legboldogabb ember! Nem csak más miatt de leginkább magam miatt csináltam végig az egészet. Miért bántja ez öt? Miért szekal állandóan a súlyom al? O +15kg szedett fel magára. Ha nagyon akarna ő is tudna tenni érte. N30
2020. szept. 28. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerű mint a faék: irigy rád.
2020. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted miért? Mert irigy rád. Hívd el magaddal mozogni, javasolj neki jó étrendet. Ha ő is fogy, majd befejezi a szekálast
2020. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Mert ha te 30 éves nő vagy, akkor az anyád kb 50-60. És abban a korban már nem megy az ugrálás, meg a konditerem. Neki már fájnak az izületei, megvastagodtak a csontjai, vagyis nem lehet rámondani, hogy te is megtehetnéd, bebebe. S gondolom, te a kövérségével szekálod, s ez őt bosszantja. Hagyjátok egymást élni. Főleg 30 éve skorban már nem vag yrászorulva anyádra, a tanácsára, az elismerésére. Élj a piszkálódás helyett.
2020. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
5 Még ez a hazugság. Megy az, csak akarni kell. Az én 50 éves anyám is bírja, le is fogyott, mert ezt akarta. Pedig neki is fáj ez meg az. Csak ugye kifogást keresni könnyebb. Fokozatosan kell kezdeni, hozzáértó segítséggel.
2020. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem nem irigy!

Ő egyszerűen ducin szokott meg, neki úgy voltál a "normál".

Mint pl. mikor Lagzi Lajcsit mindenki hót dagadtnak szokta meg, és mikor lefogyott még csúnyább volt "a szemünkben", mert úgy nézett ki mint egy beteg rákos.

2020. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hívtam már el nem egyszer, ő neki ekkor ne jó, akkor nem jó, volt hogy fel néztem hozzá, ette a zacskó csipszet, utána meg panaszkodik. Annyit fűztem hozzá, nem kellene még enni egy téli zacskó al vagy minden második este nassolni és nem hiznal. De mindig ki talált valamit. Én mai napig oda figyelek mit eszem és mennyit egy nap. Ez se jó 👍! Semmi nem jó. 36 OS a ruha méretem, van ami tényleg nagy rám... Úgy nézel ki mint egy görcs... Stb... De nekem így a jó, most érzem jól magam!
2020. szept. 28. 10:27
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Ne hagyd magad legúzni! Irigy rád, de leginkább az akaraterődre.
2020. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Gratulálok a sikeredhez:).

Szerintem csak azért, mert nem a megszokott külsőt látja, hanem mást, és ezt nem tudja hova tenni magában.

2020. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. szept. 28. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!