Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160cm es 60kg vagyok,14...

Pötyike :D kérdése:

160cm es 60kg vagyok,14 eves.3 eve fogyozgatok mg normalisan eszek es koplalassal lefogytam harom evvel ezellott 70rol 60ra. Azota tartom a 60at. Cel 50. Van valakinek bevalt modszere? . Irnatok valami dietat v valamit amivel sikeresen tudok fogyni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
12%

Azt érzed ugye, hogy mennyire rossz volt amit az elmúlt 3 évben sikerült csinálnod? Ilyen fiatalon..


Na most 46 éves nőm pár éve 76-ról fogyott le 50-re. Na most óriási különbség van egy fiatal, tizenéves női test és egy jóval idősebb nő szervezete között. Neki van nehezebb dolga.. ideje lenne összekapni magad.


Tej és gluténmentesen egyél, zöldségeket és húsokat főleg, jó lenne lehetőleg a rizs, krumpli, kukoricaevést is a disznóknak hagyni, neked jó a hal, hús, zöldség, tojás.. gyümölcsből inkább fogyás után.


Semmi tej, semmi búza, rozs és hasonló, mert nagyon ki fog készülni a tested a következő 10-20 évben..! Az ember táplálékai a húsok, zöldségek, gombák, hal, tojás, gyümölcsök esetleg olajos magvak. :)

2013. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ès akkor gyümölcsöt abszolùt ne?ès tornázzak ugye mellè? :)
2013. szept. 22. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdemes legalább a fegyencedzést elkezdeni, vagy bodyrock-ozni.


Gyümölcs.. nem ez a legnagyobb probléma, nem baj ha néha eszel.

2013. szept. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok :) köszönöm!:D
2013. szept. 23. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!