Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor volt az eddigi életetek...

Mikor volt az eddigi életetek legjobb időszaka? Mi törte meg az akkori boldogságot?

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül a 10-13 éves korszakom. Aztán közbeszólt az élet, és felnőttem.
2020. okt. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#6

Remélem te nyered!


Mi lett azóta?

2022. márc. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

12.

köszi az érdeklődést, de jelenleg kú rva nagy szopás van.

a vírusban csődbe ment a majdnem 20 éve futó vállalkozásom, el kellett küldenem az alkalmazottaimat, fel számoltam az egészet és el kellett mennem alkalmazottnak.

és nagyon úgy néz ki, hogy magyarországon ismeretlen fogalom az egy műszak 8-16.30ig.

egyszerűen nem találok ilyen munkát.

így pedig nem tudom elindítani az elhelyezési pert, mert a bíró első kérdése logikailag ez lenne-apuka, ha maga 6kor kezd dolgozni, hogyan viszi fél 8ra suliba a gyereket?

pedig varga juci új elhelyezési törvénye valami olyasmi, ami miatt az apák védőszentje lesz a csaj, szóval még ez is mellettem állna.

szóval kú rvára meg vagyok lőve:(

plusz az exem kitalálta, hogy jutalmazza a gyereket, ha kinyomja a telefont mikor felhívom...tehát ellennevelés gőzerővel is megy, ami eltorzítja a gyerekem értékrendjét, csődbe viszi mindazt amit átadtam neki apjaként.

mikor meg itt van velem a kislányom...könyörög, hogy ne vigyem vissza..had maradjon.

szóval pokol van sajnos.

2022. márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!