Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mit gondol ? 22 éves...

Ki mit gondol ? 22 éves vagyok fèrfi soha nem voltak barátaim barátnőm .ert csúnya vagyok vèkony férfiatlan semmilyen ruha nem áll jól és pénzel se vagyok tele. Ezalapján ítèlnek meg az emberek szóba se állnak velem rettentően fáj.

Figyelt kérdés
De csak két embert gyűlölök emiatt. Akik tehetnek róla. Testvérem szép lett stílusos de ezt csak zàrójelbe. Őt sem érdeklem.
2020. okt. 5. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy látszik hogy valami problémád van, nem vagy toppon önbizalom terén, de elég kevés az információ ahhoz hogy kiderítsük mi az.
2020. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Csunyan is lehet boldog az ember, baratsagoknal pl nem igazn hatrany. Parkapcsolatnal nyilvan de meg a szebb emberek se tudnak mindig parkapcsolatot osszehozni.
2020. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy sztájliszt-et, kérj tanácsot tőle, ha nem ad, vagy nem megfelelőt, akkor következőt.

Mindig a jövőbe nézve arra érdemes gondolni, amit el szeretnél érni. Nem tudom mennyire van anyagi lehetőséged pszichológushoz menni.

A gyűlöletet felejtsd el (írtad hogy csak két embert gyűlölsz emiatt), a gyűlölet destruktív érzés és ezesetben a múltba ránt vissza.

2020. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Ha pizza futár leszel mint én akkor szóba fognak veled állni még fullos csajok is aztán majd csodálkozol és megnől az önbecsülésed, ezáltal el kezdesz edzeni is.
2020. okt. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugodhatsz, sokan vannak hasonlo helyzetben es nem azert nem allnak szoba veled, mert csunya vagy, hanem azert, mert fogalmad sincs arrol, hogy hogyan kell szocializalodni.


Ez egy tanulhato keszseg, szoval ha ki tudod huzni a fejedet a seggedbol, akkor biztosan menne.

2020. okt. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!