Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, szerintetek férfiatlan...

Nők, szerintetek férfiatlan dolog, ha egy férfi előttetek elsírja magát?

Figyelt kérdés
Nem nevetnétek ki vagy nem néznétek le?

2019. júl. 14. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ mi miatt sír valaki. Ha meglátsz egy pókot és sírva fakadsz tőle az lehet még kicsit vicces, ha meg anyukád vagy a kutyád meghal azon semmi nevetnivaló nincs ha sírsz.
2019. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy érzékeny téma.

Én azt mondom, hogy ha valóban súlyos és mély érzelmekről van szó (akár mélységes meghatottság, akár bánat, vagy ehhez hasonló, komoly érzések, komoly okkal a háttérben), egy férfi is felvállalhatja, sőt vállalja is fel az érzéseit olyan emberek előtt, akikben megbízik maradéktalanul. De azért az egész világ előtt inkább ne. Mármint leginkább azért, mert ezzel mások visszaélhetnek. Önvédelemből jobb, ha nem akárki előtt sír.

DE, ha csak piszlicsáré hülyeségről van szó, akkor az szánalmas. Egy nőtől is.


Volt már olyan, hogy férfi barát (igazából, tekintve hogy kislány korom óta ismert és volt köztünk vagy 20 év - inkább a bátyám/apám volt kicsit) keresett fel, mikor az anyja halt meg, és zokogva borult a vállamra. Tudod mit? Megtiszteltetés volt, hogy ennyire bízott bennem. Nem mondom, én is elsírtam magam, pedig erős akartam maradni, hogy rendes támasz lehessek, de hát na, nem jött össze.

Szóval van a helyzet, ahol a férfikönnyek gyönyörűek.

És van, ahol nevetségesek, hiszen ha valaki mondjuk csúnyát mondott rám, azért nem kezdek el mindenki előtt krokodilkönnyeket hullajtani. Erre is láttam példát.

2019. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Egyáltalán nem ciki, ha egy férfi is ki tudja mutatni az érzelmeit. Főleg, ha a kapcsolatotok miatt lát sírni. Azt jelenti, hogy igazán szereted.

De egyéb bánatodat is nyugodtan kisírhatod a vállán, részedről ez a bizalom jele. Nem baj az, ha egy férfinak is van lelke, és kicsit kilátszik.

2019. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Nem igazán nézem hogy mi férfias vagy mi nőies; általában úgy rangsorolom a tulajdonságokat/tetteket, hogy mi gyerekes és mi felnőtthöz illő.

És nem; nem gondolnám, hogy az a férfi kevesebb lenne, aki előttem sír, bár függ attól is, hogy mi miatt sírja el magát. Pl ha azért kezd el könnyezni mert legyőzték fortniteban, akkor mégiscsak lehet hogy kirohognem, de ha komoly dologról van szó, akkor próbálmám támogatni érzelmileg.

2019. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, alapvetően az érzékenyebb lelkületű emberek szimpatikusabbak számomra és egy ilyen férfit tudnék leginkább elképzelni magam mellé.
2019. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

Attól függ hogy min. Ha például azon hogy beveri a lábát vagy ilyeneken az nem férfias.

De ha például meghatódik egy szomorú filmen, vagy valaki hozzátartozója meghal akkor az azt jelenti hogy bízik bennem, és akkor azt érzem hogy fontos vagyok neki hogy előttem mer sírni.

2019. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 he84 ***** válasza:
0%
Nem ciki é nem férfiatlan. Aki igazi férfi, az mer sírni más előtt is, fel meri magát vállalni. Csak hát ebben rissz a neveltetés, mely szerint csak mert férfi valaki, ezt el kell nyomni, ami butaság,... Ráadásul a sok elnyomott sírás, érezelem miatt egyéb frusztráció, lelki gondok lehetnek pluszba és az életéet is rövidítheti számára.
2019. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem az
2019. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem az, rühellem az ilyen ostoba sztereotípiákat. A férfi is emberből van, neki is vannak érzelmei, rossz pillanatai. A toxikus macsózás mára oda vezetett, hogy a társadalom elvárja a férfiaktól, hogy minden érzelmüket magukba fojtsák, aztán megy a meglepődés, ha robban az időzített bomba és az illető férfi mondjuk nekiáll frusztráltságában lövöldözni a tömegben. A felgyülemlett feszültséget le kell vezetni, sírással, kiabálással, bármivel.
2019. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Jaj, ne! Miért ne sírhatna? Buta kérdés!
2019. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!