Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet leépíteni az olyan...

Hogy lehet leépíteni az olyan osztálytársakat, akik csak akkor jönnek oda hozzám, amikor nincs nekik éppen senki, akikkel lehetnének?

Figyelt kérdés
Vannak olyan osztálytársaim, akik csak akkor beszélgetnek velem meg csak akkor jönnek oda hozzám, amikor nincs velük senki, akikkel lehetnének. De amikor ott vannak a barátaik, akkor meg ha kérdezel tőle valamit, akkor meg flegmán válaszol, ha egyáltalán válaszol is. Utálom az ilyen típusú embereket, nem akarom őket megbántani, de azt akarom, hogy ne jöjjenek oda hozzám "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon. Hogy kell az ilyen embereket leépíteni?
2020. okt. 6. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy. Ezzel a hozzáállással téged áraztak be, vagyis ennyit érsz a rangsorban. Nem vagy elég vagány, vagy a külsőd, vagy a belsőd, vagy az anyagi helyzeted miatt nem vagy a kívánatos felső rétegben. Változtass valamit, hogy feljebb lépj a "helóta" állapotból. Keress rá. Ha pedig nem tudsz, el kell fogadni, hogy nem mindenki lehet a felsők között. Én is ilyen voltam. Ne törleszkedj hozzájuk, keress barátoikat a magad környezetéből. Mert téged az bánt, hoghy a "nagyok" lesz*rnak.
2020. okt. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En egyszeruen nem foglalkoztam veluk. Nagyon idegesitette is oket, hogy nem kivanok kozejuk tartozni. Amikor megprobaltak bevenni maguk koze, akkor sem tartottam veluk. Ha szoltak hozzam, valaszoltam de en magam sohasem szoltam hozzajuk csak ugy. Megvolt a sajat barati korom, ami ugy alakult ki, hogy semmi nem volt eroltetett benne, csak ugy jott. Altalanosban en is a "menogyerekek" koze akartam tartozni, aztan kozepiskolaban, amikor lettek normalis barataim iskolan kivul is, egyaltalan nem erdekelt mar. En ilyen magamnak valo "menogyerek" lettem, nem volt alfahim/nosteny a barataink kozott, megis nepszeruek voltunk, nagyon szerettem is azt az eletemet.
2020. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Én nem látom, hogy ez feltétlen rossz lenne. Az embereknek van egy skála az életében, ahol mindenki előrébb vagy hátrább van. Van akinek te vagy elöl, van akinek meg nem. Ha elfogy aki elöl van, akkor mész a hátsóhoz. Ez egy ilyen hálószerű dolog. Szerintem a gond akkor van, ha mindenkinek te vagy hátul.
2020. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félreértettétek a kérdést! Nekem nem az a bajom, hogy nem tartozom közéjük! Nekem az a problémám, hogy akkor bezzeg odajönnek hozzám, amikor nincs kivel beszélniük. És én ezt nem akarom, mert nem egy pótkerék vagyok. Ezeket az embereket le akarom építeni, mert nem akarom, hogy beszélgessenek velem. És hogy kellene ezeket az embereket leépíteni. Megbántani senkit nem akarok.
2020. okt. 7. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!