Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen feltételek mellett...

Ilyen feltételek mellett elvállalnád hogy egy egész hétvégén keresztül vigyázol a kislányra?

Figyelt kérdés
Tizenegy évesen kezdetem el babysitterkedni. Először egy négy éves lányra vigyáztam. Gyakran találkoztunk. Anyukám egyik barátnőjének a lánya. Egy évig csak rá vigyáztam. Most anyukám azzal a barátnőjével akar elutazni amelyiknek ez a lány a lánya. Már a lány tizenegy éves. De egy egész hétvégére nem meri egyedülhagyni az anyja. Nekem kellene vigyáznom rá. De már két éve nem vigyáztam rá és félek mert nem tudom mi lenne ha elvállalnám. Két éjszakáról lenne szó. A lány jól nevelt. Hagynának több pénzt kajára és nekem is fizetnének. De csak pár óráig vigyáztam még gyerekre és tanulnom is kell. Végzős vagyok. Szerintetek?

2020. okt. 8. 14:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lehagytam hogy tizennyolc éves vagyok és lány.
2020. okt. 8. 14:52
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha szofogado, otthon marad, es annyi a feladat, hogy te is ott vagy, nincs egyedul es ottalszol. Maskulonben nem tudnal tanulni, es az tobb mint szivesseg. Persze azert tudod ot szorakoztatni is, de ugymond vigyazni ra azt nem tudsz.
2020. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A lány jófej, megbízható? Ha igen, és van kedved lemondani egy szabad hétvégéről, én elvállalnám. Egy 11éves mellett azért lehet tanulni, csak beszéld meg vele hogy addig ő mit csinál :)
2020. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán, ismeritek is egymást, ő már elég idős ahhoz, hogy elfoglalja magát, ameddig tanulsz, nem kell játszani vele folyamatosan.
2020. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
11 éves gyereket nem lehet egyedül hagyni 2 napra? Valami gond lehet akkor a kislánnyal, ha nem mernek megbízni benne. Figyel ott valami viselkedési probléma, engem 8 éves koromtól bármikor egyedül lehetett hagyni.
2020. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#2 Ő jönne hozzánk. Szófogadó aranyos kislány volt amikor vigyáztam rá. Talán sétálni meg fagyizni elvihetem. Az jó program lenne?


#3 Jófej és aranyos. De elég mozgékony kicsit hiperaktív. Van valakinek tippje hogy mivel lehetne lefoglalni? Nem szokott olvasni. Esetleg valami filmre gondoltam még. Tudtok olyat ami tizenegy évesen lefoglalná?


#4 Kicsit hiperaktív a lány. De azért megoldható.


#5 Tizenegy évesen kellene ételt rendelnie? Egy üres házban legyen egész hétvégén? A hiperaktivitáson kívül más baja nincs. Magától lehet a háziját sem írná meg. Meg ki szólna a szüleinek ha történik vele valami. Én megértem hogy nem akarják egyedülhagyni.

2020. okt. 8. 15:38
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha hiperaktív, akkor értem. Mondjuk ennyi idősen már kéne annyi felelősség belé, hogy a leckét megírja, ha ilyen önállótlan, akkor tényleg kell mellé felvigyázó.
2020. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Még pár órára sem vigyáznék senki gyerekére, szóval én nem vállalnám el semmi pénzért
2020. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én elvállalnám, menni fog, nyugi! :)
2020. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért lettem lepontozva?

Mert van munkám és a szabadidőmet saját magamra akarom fordítani, nem más gyerekének a pesztrálására?


#8

2020. okt. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!