Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elvállalnátok 12 órás munkát...

Elvállalnátok 12 órás munkát egy 4-5 éves gyerek mellett? Az apja viszi, hozza az oviból, és alig látnátok a gyereket?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem, de nekem nincs annyira szükségem a pénzre. Nem írtál semmit a helyzetetekről, úgyhogy erre így nem lehet válaszolni.
2013. dec. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 8-tól 8-ig dolgozom hétköznap, de mivel a saját főnököm vagyok ha fontos dolog van a lányommal akkor inkább vele vagyok. Ha alkalmazott lennék akkor nem fogadnám el , mert a mai undorító vezetői rendszer magasról tojik a dolgozói magánéletre, csak a termelés a lényeg így tényleg nem látnád soha és később , majd amikor hirtelen már azt nézegeti , hogy hova költözzön , mert kész kirepülni akkor bánni ogod, hogy nem láttad felnőni.
2013. dec. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha rá lennék szorulva, akkor igen, amúgy nem.
2013. dec. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha a nemeket felcseréljük a kérdésben, az miben lenne más?
2013. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Ja utolsó akkor nem kérdés lenne hanem kötelező lenne elvállalni,mert a társadalom megragad a régi időkben. Amikor egy férfi tartotta el az egész családot.
2013. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Ja és természetesen akkor pár év múlva jönne a válás mert a férfi nem foglakozik vele,gyerekkel miközben robottól napi 12órát.
2013. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, ez akkor szokott így lenni amikor a nőci csak van a világban és annyi az össz "munkája" , hogy pötyög a gépen és nem fogja fel mi az a munka amit a férje 12 órában lenyom. Ekkor jön a válás a munka miatt. Ha igazi nőt vesz el aki dolgozik is az nem fog emiatt hisztizni. És hagy engedjem meg magamnak, hogy úgy gondoljam ,hogy a férfi legyen erősebb fizikailag és lelkileg is pont mint régen. Azért mert valami régi nem feltétlen volt rossz, szép is lenne ha a mostani fiúkák nem 40% hordana rózsazsín inget, meg rinyálna, hogy jaj mennyi munkája van hanem a 80%-a. Hála az égnek vannak még férfiak a világon és igen, ha tetszik ha nem, más amikor az anya nincs otthon 12 órát .
2013. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyu amikor tesom kicsi volt ezért hagyta ott a 3 műszakos melót mert mivel apuval volt egésznap tőle meg eltávolodott mármint tesóm
2013. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!