Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy "ne...

Mit jelent az, hogy "ne zuhanyozz sokáig, mert a következőnek nem lesz melegvize"?

Figyelt kérdés

Ezt nem értem. Mert a meleg víz az csak úgy elfogy? Vagy mi? :D

Barátnőmnél voltam pár napot, mert online oktatás van és segítek is neki tanulni egy tantárgyban...


Kertesházban élnek, (nem tudom ez számít-e) Este megyek zuhanyozni, az anyja szól, hogy ne zuhizzak sokáig, mert a következőnek nem lesz melegvize.

Én mondtam, hogy ja jó, persze...


De nem értettem.


Mi is kertesházban lakunk, nálunk is van melegvíz, de nálunk sose fogy el. Nyáron a felfújható 3 méteres medencét is melegvízzel telítettük meg, mert a kerti slagból k*rvahideg víz jön.

De hogy elfogyjon... vagy ne legyen meleg.. Azt sem tudom mire gondolt...

Elfogy a víz? Vagy nem lesz meleg?


2020. okt. 10. 19:53
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

9: most olvastam utána :) Addig f*ngom se volt, hogy mi az :(

Amúgy meg mi nem használunk gázt. mi csak vizet és áramot használunk. A fogyasztásunk 230%-át visszatermelik a napelemek. Csak az állam nem fizet :( Pedig arról volt szó.

2020. okt. 10. 20:22
 12/22 A kérdező kommentje:

10: Mert ez neked baj? Honnan tudjam mi a luxus, ha nem ismerem a "másét"??

a fókszvágen se luxus. Pedig az van. és csak egy.

2020. okt. 10. 20:24
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom mi értelme bárkit is kritizálni amiért van olyan dolog amivel eddig nem találkozott. Mindenkinek van ilyen, nincs mindentudó ember.

Ez az oldal pedig pont erre jött létre hogy tudást és tapasztalatot cseréljünk.

2020. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem mondtam, hogy baj. Pont az ellenkezőjét mondtam, ha olvasni esetleg már tudsz, nem tudom, hányadik osztályban tanítják manapság. Jó neked, hogy nem ismered az élet nehezebbik oldalát, én még más világban nőttem föl.
2020. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Komolyan most az a gond, hogy megkérdeztem? Főleg, hogy ezt egyo lyan helyen tettem ahol kérdéseket lehet feltenni?


Talán az én életemben nem az az elsődleges dolog, hogy elemzem a magyarországon létező vízhálózatokat és azok berendezéseit.


Találkoztam egy számorma ismeretlen dologgal, amit sokan tényként kezelnek, persze, hogy tudni akarok róla, tehát megkérdeztem.

2020. okt. 10. 20:36
 16/22 A kérdező kommentje:

Vagy ha meg azt kérdezem, hogy miért nincs gyújtógyertya a dízel autókban? Akkor az is baj?

Baj, hogy megkérdezem? baj, hogy egyáltalán szóba hozok egy olyan dolgot ami az emberek egy részének elérhetetlen?


Honnan kéne tudnom ha egyáltalán arra kényszerülök, hogy meg kell kérdeznem??

2020. okt. 10. 20:40
 17/22 anonim ***** válasza:
53%
Jesszus, vegyél már be egy nyugtatót...
2020. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem menj vissza a barátnődhöz és keféljetek egy jó nagyot. Rád férne, biztosan lenyugodnál utána.
2020. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%
Megint Balázska idióta kérdései, mekis tanáros is az övé....
2020. okt. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
62%
Mert pökhendi volt az egész kérdés és a hozzaszolasaid is.
2020. okt. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!