Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy "ne...

Mit jelent az, hogy "ne zuhanyozz sokáig, mert a következőnek nem lesz melegvize"?

Figyelt kérdés

Ezt nem értem. Mert a meleg víz az csak úgy elfogy? Vagy mi? :D

Barátnőmnél voltam pár napot, mert online oktatás van és segítek is neki tanulni egy tantárgyban...


Kertesházban élnek, (nem tudom ez számít-e) Este megyek zuhanyozni, az anyja szól, hogy ne zuhizzak sokáig, mert a következőnek nem lesz melegvize.

Én mondtam, hogy ja jó, persze...


De nem értettem.


Mi is kertesházban lakunk, nálunk is van melegvíz, de nálunk sose fogy el. Nyáron a felfújható 3 méteres medencét is melegvízzel telítettük meg, mert a kerti slagból k*rvahideg víz jön.

De hogy elfogyjon... vagy ne legyen meleg.. Azt sem tudom mire gondolt...

Elfogy a víz? Vagy nem lesz meleg?


2020. okt. 10. 19:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Régen a boylerek felfűtési ideje hosszú volt, amit tárolt, el lett használva, annak a pótlása időbe telt.
2020. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
60%

#21


Igen, de így legalább takarékosabbak voltak az emberek.

2020. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!