Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak Nyíregyházán egyedül...

Vannak Nyíregyházán egyedül élő, magányos, depressziós, kiüresedett emberek? Mi az oka, hogy így éreztek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2017. jan. 22. 14:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
49%
Ha ott elnek en is depis lennek.
2017. jan. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Punci hiány, de nagyon 22/f
2017. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1-es tuti pesti.Lehet máshol még nem is járt.

Vannak.Én egyedül vagyok,de nem érzem magam magányosnak.Elváltam.

2017. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33 N,az kimaradt
2017. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Depressziós nem , de vidám és magányos igen van...

Sajnos nyiregyen csak a halál van , most komolyan nagyon nehéz itt barátokat találni, és ráadásul itt nyiregyen nagyon ingerültek az emberek...

Itt nyiregyen nincs semmi,mindenki csak szüli a gyereket világba. föleg a sok tini..

Kilátástalan ez a város , semmi egyéb. És sport választékból is nagyon kevés van .

Én úgy döntöttem hogy nyiregyen most szeptemberben elkezdem az érettségit, az 2 év utána megyek fel pestre , vagy külföldre... itt nincs semmi !


Üdv egy nyiregyházi lány

2017. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 23/F vagyok, évek óta depressziós vagyok, ha valaki gondolja, írjon privit, majd beszélgethetünk.
2017. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
szintén itt lakom vhogy én is kiüresedettnek érzem az egész várost. nem tudom de sajnos közel állok a depresszióhoz és kiüresedettnek érzem az életem. azért mert nincs senki akivel kimozdulhatnék akivel igazán élhetném az életem mint minden normális fiatal csak az öregedő agymosott (bigott vallásos konzervatív) szülő nagyszülő keresztszülő akik sajnos hasonlóan éltek és még most is én meg szépen viszem tovább ezt az életmódot. se az óvoda se az általános se a gimi után nem maradt senki akivel tartanám a viszonyt aki foglalkozna velem pedig nem jártam rossz intézményekbe. most egyetemre járok Debrecenbe de nem lett jobb sőt rosszabb lett minden itt belül. pszichológus nem oldott meg semmit. aki kimozdulna vhova pörgősebb életet szeretne és nincs hátsó szándéka az írjon nekem is 20/f
2017. jún. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, én is nyíregyi vagyok és magányos. Semmi lelkierőm nincs az élethez. Se élni, se meghalni nem tudok. Oh... Mi szörnyű ez a kiüresedett állapot...

23/F

2017. aug. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
nálatok van az ország legjobb állatkertje, az nem jó?
2017. szept. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére remekül elintézték a gyermekkoromat, hogy így érezzek.


24/F

2017. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!